רמלה - קרובה ללב שלך

,

דבר רכזת התנדבות עירונית

דבר רכזת התנדבות עירונית

דבר רכזת התנדבות עירונית
 
העיר רמלה התברכה בנכס החשוב ביותר - באוכלוסייתה ובתושביה. יחסי שותפות ולכידות בין הקהילות החיות ברמלה והחום האנושי של אנשיה הם מסימניה הבולטים של העיר ובאים לידי ביטוי במערך התנדבות פעיל, איכותי ומקצועי.

כילידת העיר וכתושבת העיר אני גאה להיות חלק ממשפחת מתנדבי רמלה המעודדת ערכים של חמלה, נתינה, תרומה והצלחה בה בעת ולנהל את יחידת ההתנדבות העירונית.

יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה שמה לה למטרה להפוך את ההתנדבות לחלק בלתי נפרד מהחיים ברמלה ואת רמלה לעיר מובילה בהתנדבות בארץ.

הנהלת העיר מכירה בערך ההתנדבות, מוקירה את מתנדביה ותומכת בחיזוק ההתנדבות, בעיר פועלים קבוצות וארגונים התנדבותיים רבים במסירות רבה בתחומי החיים השונים בשגרה ובחירום ומקדמים מענים חשובים רבים למען הקהילה.

אני מזמינה אתכם להכיר מקרוב את יחידת ההתנדבות העירונית ולאמץ את ההתנדבות כאורח חיים בריא ומועיל- כל אחד בהתאם לכישוריו וליכולותיו.

מלוא הערכה והתודה לכל השותפים היקרים בעירייה, במשרד הרווחה ובמועצת ארגוני המתנדבים וכמובן לכל אחד ואחת מכם, המתנדבים היקרים, על השקעת הזמן, מחשבה, מאמץ ואהבת הזולת אשר מאפיינים את פעילותכם המבורכת.

בברכת המשך עשייה התנדבותית ברוכה ומשגשגת לכולנו.

 

,הילה ירושלמי

רכזת התנדבות עירונית

חזרה לעמוד הקודם
Facebook