רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - איכות הסביבה

איכות הסביבה ברמלה ניכרת גם בפסח

במהלך חופשת הפסח יצאו עשרות נערים ממועדונית חץ קדימה למחנה סביבתי של שלושה ימים של הקרן הקיימת לישראל. בנוסף יצאו חניכי צמרת לטיול בסיוע של קק"ל.     

בנוסף, מחסן "אוספים" של הגרעין התורני ברחוב יחזקאל וכיל, לבגדים, צעצועים וכלים יד שנייה, קיים איסוף ומכירה מיוחדת לכבוד חג הפסח, ובגינה הקהילתית החדשה בבית אנוש ברחוב מרדכי סעדיה התקיימה הפעילות הסביבתית הראשונה לדיירי המקום ולתושבי השכונה.  
הגינה שהוקמה ביום המעשים הטובים ע"י: קבוצת נאמני הסביבה העירונית של יחידת איכות הסביבה בעירייה, בשיתוף בית אנוש, מחלקת הבריאות העירונית,אשלים – ג'וינט ומתנדבי העיר, מקיימת מידי חודש פעילות סביבתית מיוחדת, בהובלתם של: מיכל לוי פרץ- רכזת הגינות העירונית ורונית גולן –מרכזת קבוצת נאמני הסביבה.
בערב פסח כאשר שורפים את החמץ יש להקפיד לשרוף רק במקומות שרחוקים מעמודי חשמל, צמחייה, פחים ומתקני מחזור.  בגמר שריפת חמץ צריך לכסות את שטח השריפה עם עפר ולשפוך עליו מים כדי לא לגרום לשריפה.

במהלך חג הפסח ממשיכים להפריד את הפסולת בבית: בקבוקי הפלסטיק למחזוריות, בקבוקי זכוכית למתקנים הסגולים, נייר עיתון ומוצרי נייר למתקני המתכת הכחולים והקרטון לקרטוניות.
 
 

חזרה
Facebook