רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - איכות הסביבה

תו זהב לתאגיד המים רמלה ת.מ.ר לשנת 2016

מכון התקנים העניק לתאגיד המים ת.מ.ר את "תו הזהב" לשנת 2016.

"תו הזהב" ניתן לתאגידים שהינם בעלי 3 תקני איכות - ניהול סביבתי, ניהול בטיחות ובריאות בתעסוקה, ומערכת ניהול איכות כללית . תאגיד המים רמלה - ת.מ.ר הינו אחד מתאגידי המים היחידים בישראל שקיבלו (לאחר תהליכי בדיקה מורכבים וארוכים של מכון התקנים) 3 תקני איכות אלו. תאגידי המים והביוב עוסקים במגוון רחב של נושאים מקצועיים מורכבים בתחומי ההנדסה, תשתיות וצרכנות מים וזאת על רקע אמות מידה לשירות, אותם הכניסה לתוקף רשות המים.   ראש עיריית רמלה יואל לביא,  בירך על קבלת התו וציין, כי התו מהווה הכרה לניהולו התקין של התאגיד ולשירות שנציגיו מעניקים לתושבי העיר.

יו"ר התאגיד אריה (לייבלה) סולומון"קבלת תו הזהב לתקינה היא הוכחה להצלחת פעילות התאגיד בעיר רמלה, ויכולתו לעמוד ביעדים השונים לרווחת התושבים. הדבר מעיד יותר מכל על איכות הארגון, מנהליו ועובדיו ואנחנו חברי הדירקטוריון מברכים ושמחים על כך".

מנכ"ל התאגיד עדי שטרנברג ציין, כי תאגיד ת.מ.ר הוקם על ידי עיריית רמלה כדי לקדם תהליכי התייעלות ולהעלות את רמת הביצוע והשירות בתחום אספקת המים והביוב. עוד הוסיף, כי מאז הקמתו של התאגיד פועל האיגוד לשיקום צנרת הביוב והמים לרווחת  ושיפור איכות חייהם של תושבי העיר. 
 
 
חזרה
Facebook