רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

הישגים לספורטאי רמלה

9 מדליות זהב, כסף וארד ללוחמי הטקוואנדו של רמלה באליפות שגריר קוריאה בישראל

הישגים יפים לספורטאי רמלה בתחרות אליפות שגריר קוריאה בישראל עד גיל 21, שנערכה בשבוע שעבר במרכז הפיס ברמלה. מרבית המתחרים נמנים על נבחרת ישראל וחברי מועדון שרעבי אומניות לחימה ברמלה. הספורטאים הרמלאים גרפו שלוש מדליות זהב, שלוש מדליות כסף ושלוש מדליות ארד.  לוחמי הטקוואנדו מרמלה גילו נחישות רבה בקרבות שהניבו תוצאות מרשימות. להלן התוצאות: גדי חיימוביץ – זהב, אבישג סמברג – זהב, הילל זריצקי – זהב, איתן חיימוביץ – כסף, נמרוד קרביצקי – כסף, עדי מרינגוף – כסף, קדם נזר – ארד, איתי אוני – ארד ועדן דורני – ארד.     
מ״מ ראש העיר עו״ד מוטי יצחקי, ברך את הקונסול הכללי של קוריאה בישראל מר קווק סיניוג קיו על היוזמה לתחרות וציין, כי רמלה מקדמת את ספורט הטקוואנדו וכי בעיר פועל מועדון לחימה 'שרעבי' שמוביל ומצמיח אלופים.                                                          

הקונסול הודה וברך את כלל הספורטאים שלקחו חלק בתחרות. מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון ציין, כי קיומם של אליפויות ותחרויות ארציות ובינלאומיות ברמלה, הפכה למסורת וכי רמלה רשמה הישגים רבים בספורט הטאקוואנדו לרבות אלופים במשקלים השונים. יו״ר התאחדות הטאקוואנדו בישראל מישל מדר ציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בקיום התחרות ברמלה המהווה מרכז לאומי לענף הטאקוואנדו בארץ, זאת בזכות התמיכה של עיריית רמלה העומד בראשה יואל לביא ומחלקת הספורט״. 
 
 
חזרה
Facebook