רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

גמר נבחרת הגולסטאריות נגד נבחרת חברות הכנסת ברמלה

למעלה מאלף בני נוער ותושבים נהנו בשבוע שעבר ממשחק הגמר של סדרת הטלוויזיה
הפופולארית "גולסטאר", פרי חברת הוט שהתקיים באצטדיון העירוני ברמלה.  
מפיקי הסדרה ליהקו למשחק הגמר נבחרת סלב נוצצת מול נבחרת חברות כנסת ישראל.

על נבחרת הגולסטאריות הסלב המוכרות נמנו: האחיות רביבו, לירון, נוי ועמית, טיטי איינאו, עינת שרוף, סילבי ז'אן, הזמרת נסרין קדרי, מעצבת האופנה טובלה חסין, שוערת ושחקנית נבחרת ישראל אגם סוזטר ושחקנית נבחרת ישראל לשעבר סילבי ז'אן עם המאמנים שייע פייגנבום ושחקן העבר ג'ובני רוסו שלא הפסיק "להטריף" את נבחרתו לנצח ולהביא את הגביע.
את נבחרת חברות הכנסת הובילה שרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב, וחברות הכנסת מירב בן ארי, שרן השכל, איילת נחמיאס, עליזה לביא, נאווה בוקר, נורית קורן וכן ח"כ לשעבר אשת העסקים פנינה רוזנבלום, שוערת נבחרת ישראל ספיר זאדה והשחקנית שלי ישראל, עם המאמן שוער נבחרת ישראל לשעבר שביט אלימלך. את בעיטת הפתיחה ביצע ראש עיריית רמלה יואל לביא, שברך על הבחירה ברמלה והדגיש את החשיבות הרבה שהוא רואה בערכי הספורט בכלל והספורט הנשי בפרט. לביא הודה לשרת התרבות והספורט ח"כ מירי רגב ולכל חברות הכנסת ולמפיקי התוכנית על השתתפותם במשחק שהיה מרתק, חוויתי וצבעוני.

את המשחק שפטה שופטת הכדורגל הבינלאומית לשעבר לילך אסולין. בסיום המשחק העניק לביא והשרה רגב את המדליות לחברות הכנסת ואת הגביע המיוחד לחברות נבחרת הגולסטאריות שניצחו את המשחק. מנכ"לית העירייה איילת כהן, הודתה למחלקת ספורט ואירועים ולמחלקת הדוברות על הליווי המוצלח להפקת האירוע.
 
 
חזרה
Facebook