רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

ליגת הקיץ ברמלה- היום (19.8) חצאי הגמר

ליגת הקיץ ברמלה נכנסת לישורת האחרונה. היום [19.8] יערכו משחקי חצי הגמר במגרש פארק עופר. אין ספק שמצפים לנו משחקים מותחים ומרתקים.

במשחק הראשון ייפגשו הכוכבים של שלומי וסיני ומיד אחר כך תשחקנה קבוצות אורתודוכסים וסינגל צחי. ביום שישי שעבר, במסגרת שלב הנוקאאוט, היו מספר הפתעות כאשר הבולטת בהן היא קבוצת הכוכבים של שלומי שניצחה במפתיע את קבוצת השלום בתוצאה 2-5 בזכות יכולת מצוינת של הוותיק אבי אבינו שכבש שלושער.  הפתעה נוספת נרשמה במשחק בין סיני ל-f k  בתוצאה 2-5. שאר התוצאות: האורתודוכסים גברו על הכוכבים של סוזי 1-2  וסינגל צחי הביסו את אלהודא 0-4. כל הקבוצות הפגינו יכולת מעל הממוצע , אלה שעלו לחצי הגמר.

מי שצפה במשחקים נהנה מחוויית כדורגל מרשימה בתקווה למשחקי חצי הגמר שיהיו לא פחות מעניינים עם הרבה יותר קהל ביציעים. המשחקים יפתחו בשעה 16-30 וימשכו עד שעות הערב המאוחרות. מארגני הטורניר רפי דרעי ואלי קאו פנו לראשי הקבוצות וביקשו מהם לשחק בצורה ספורטיבית והוגנת כדי שגם חצאי הגמר יעברו ללא חריגות מיוחדות. ראשי הקבוצות הבטיחו שהערך הספורטיבי יישאר בכל מצב וישמש דוגמא ומודל לחיקוי לדור הצעיר שמגיע לצפות במגרשים.  
 
 
חזרה
Facebook