רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

ליגת הקיץ לבוגרים עולה לשלב הנוק-אאוט

ככל שהזמן רץ, כך מתבהרת ליגת הקיץ לבוגרים המתנהלת בכל יום שישי בפארק עופר ברמלה. בשבוע הבא יחל שלב הנוק- אאוט כאשר קבוצה מפסידה יוצאת החוצה ולא תמשיך לשלב הקריטי של המשחקים.

בשבוע שעבר נהנו השחקנים והקהל מתצוגת כדורגל ברמה גבוהה ומשובחת. המחזור האחרון היה חשוב ביותר לגבי המשך המשחקים כאשר השחקנים מודעים לכך שרק ניצחון יעלה אותם לשלב הבא וישאיר אותם בטורניר.  המתח והדרמה הגיעו לשיא והשחקנים נלחמו כמו אריות. הקבוצות לא ויתרו כאשר השחקנים נלחמו עד לרגע האחרון במטרה לנצח ולעלות שלב. בבית א' ניצחו הכוכבים של שלומי, ממש לקראת הסיום משער של אבי אבינו המצטיין במגרש. אגב, אבינו ששיחק בשתי העונות האחרונות בביתר ת''א רמלה והיה קפטן הקבוצה ניצח את המשחק בטורנירכאשר חבריו מקבוצת ביתר נוצחה במסגרת גביע הטוטו 1-3 בידי הפועל ר''ג. חומר למחשבה.

במשחק נוסף שקבע אף הוא מי תמשיך הלאה, הפתיעה בענק קבוצת סיני הוותיקה את הפיינליסטית משתי העונות האחרונות צילום פלוס עם חמישה כדורים לתוך הרשת לעומת חוסר אונים של היריבה.  זו הייתה בהחלט התוצאה המפתיעה במהלך הטורניר כולו. בסיום 5-0 לסיני ועליה לשלב הבא, שאפו.   בבית ב' אפשר לציין את הכוכבים של סוזי שאף הם עשו היסטוריה קטנה מבחינתם לאחר שעלו לשלב הבא בהפרש של שער אחד בלבד מיריבתה כוכבי השלום שניצחה אומנם 4-1 ניצחון משכנע שלא הספיק וזאת על חודה של נקודה. כמה אכזר הכדורגל.  אגב, כוכבי השלום הביסו את קבוצת השלום 4-1 וגם זה לא הספיק. בשלב הנוקאאוט שיערך היום (שישי 12.8) יפגשו: ב- 16:30 הכוכבים של שלומי נגד השלום ו- האורתודוכסים נגד הכוכבים של סוזי.  מיד אח''כ יתמודדו אלהודא נגד סינגל צחי וסיני נגד k.f הקהל מוזמן להגיע למשחקים וליהנות מכדורגל חוויתי ואיכותי במגרש פארק עופר ברמלה. 
 
 
חזרה
Facebook