רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

בקריית האמנים ברמלה מוכנים לאולימפיאדת ריו

במסגרת פרויקט "אולימפיזם"  אשר התקיים השנה בבית הספר האמנים ברמלה, ציינו בבית הספר את סיום שנת הפרויקט  ביום כיף ב״חוויה האולימפית״,  לתלמידי שכבת ד'.   

מדובר בפרויקט אולימפי חדש בשם "אולימפיזם", שהושק בתחילת השנה על-ידי הוועד האולימפי, בשיתוף הפיקוח על החינוך הגופני במשרד החינוך.  מטרת הפרויקט הוא לבנות עולם טוב יותר באמצעות הספורט, ויעסוק במספר תחומי הליבה: מצוינות, ידידות וכבוד, ובכך להבטיח את החגיגה הספורטיבית, לחנך את הצעירים ולהפיץ דרכו את האולימפיזם.
התלמידים פגשו את יעל ארד המדליסטית הראשונה של ישראל ואת לירון כהן קפטנית נבחרת ישראל בכדורסל, ושתיהן שיתפו את התלמידים בסיפורן האישי.  הן נתנו טיפים לספורטאים מתחילים והדגישו שהדרך היא החשובה ודבקות במטרה תביא הישגים. 
יעל ארד: "הפרויקט הזה הוא עוד חוליה בשרשרת שאנחנו בונים בשנים האחרונות. דואגים לא רק להצלחות, אלא גם לתהליך ולדרך. הפרויקט הוא סממן להשקעה הגדולה".
הילדים נהנו מהמוזיאון האינטראקטיבי, חזרו אחורה בזמן להיסטוריה ביוון, למדו על יא חללי מינכן, התנסו במשימות הקשורות במרכיבי כושר שונים וכמובן נחשפו למה שיהיה באולימפיאדת ריו 2016. הילדים ציינו שהיה זה אחד הימים הכי מהנים בכל השנה.

חזרה
Facebook