רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

ספורטאי רמלה זכו במקומות הראשונים באליפות הולנד הפתוחה לג'ודו

הישגים מרשימים רשמו הג'ודאים הרמלאים חברי מועדון עצמה רמלה (סמוראי דו), בתחרות היוקרתית במסגרת אליפות הולנד הפתוחה. הג'ודוקאית עינת יוסף  (12) אלופת ישראל בג'ודו לשנים 2013, 2015, קטפה את מדליית הזהב כשניצחה בכל הקרבות בה השתתפה, לרבות ניצחון מרשים על אלופת הולנד (נערות, משקל 70 ק"ג). אלדר גוב (11, ילדים במשקל 42 ק"ג) מבית ספר אופק, ואיתי דבח חייל וספורטאי מצטיין (משקל 66 ק"ג, בוגרים) גרפו את המקום השני באליפות, כל אחד בהתאם למשקלו. בתחרות השתתפו 450 ספורטאים מ-14 מדינות שונות.                                      
ראש עיריית רמלה יואל לביא בירך על ההישגים של הג'ודוקאים מרמלה וציין, כי העירייה משקיעה משאבים רבים בקידום הספורט בעיר בדגש לקידום ספורטאים מצטיינים. לביא הדגיש, כי מדובר בהישגים מרשימים המביאים כבוד לעיר רמלה, למדינת ישראל, לספורטאים, למועדון ולמאמנים המסורים והמקצועיים פבל מוסין, ואדוארד פלתיאל.         
יש לציין, כי מיד עם סיום אליפות הולנד הפתוחה  בג'ודו, השתתפו חניכי רמלה באליפות העולם לסמבו - ענף מעורב לאומנות לחימה (בסגנון האבקות וג'ודו) וגרפו גם שם את המקומות הראשונים ( עינת יוסף קטפה את המקום הראשון, אלדר גוב זכה במקום השלישי ואיתי דבח במקום השני) .                                                                                            
מנהל מחלקת הספורט בעיריית רמלה ניסים רון, בירך על הישגי הג'ודוקאים והוסיף, כי העירייה תמשיך להשקיע בקידומם של ספורטאים מצטיינים ובקידום אורח חיים בריא וספורטיבי. מרינה יוסף, אמה של עינת יוסף, ציינה: "עינת ספורטאית מחוננת שעוסקת בענף הג'ודו בכל הרצינות הראויה. הניצחון בתחרות החשובה בהולנד מהווה הוכחה ליכולותיה. 
עינת זכתה בשלוש השנים האחרונות באליפות ישראל ופעם כסגנית אלופת ישראל. הניצחון בהולנד הוא הישג שמביא לה ולעיר רמלה כבוד רב".
 
חזרה
Facebook