רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

שבוע החינוך הגופני בבית ספר 'בן צבי לאומנויות' בסימן אולימפי ונתינה

בית הספר "בן צבי לאומנויות" ברמלה, נחשב לאחד מבית הספר המובילים בקידום אורח חיים בריא.

בבית הספר היסודי בן צבי לאומנויות ציינו בשבוע שעבר את שבוע החינוך הגופני בסימן אולימפי בחיבור לערך הנתינה .
במהלך שבוע זה נערכו פעילויות מגוונות בהנחיית הורים מתנדבים מקהילת בית הספר, וכן התקיימו הרצאות בנושאי בריאות, תזונה, וחשיבות הפעילות הגופנית בחיי היומיום דרך הפסקות פעילות, הפסקות רוקדות וקופצות.
תלמידי כיתות א' וב' עברו סדנת פירות וירקות בחמישה צבעים על ידי שף, וסדנת טאי צי, וכן סדנה בנושא היגיינה ובריאות הסביבה. תלמידי כיתות ג' וד' שמעו הרצאה בנושא "חכם בשמש" מטעם האגודה למלחמה בסרטן. בנוסף,  תלמידי שכבת ג' ו-ד' פעלו בתחרויות אתלטיקה אישיות במסגרת שיעורי "פרחי ספורט", וכיתות ה' וכיתות ו' פעלו בתחנות ושמעו הרצאה מטעם הארגון "ספיישל אולימפיקס" בהנחייתה של גו'די זיו שחשפה את תלמידי בית הספר לארגון ספורט תחרותי לאנשים עם לקויות שכליות מגיל 8 ועד בכלל.
ביום השיא, התנהלו תלמידי בית הספר בתחנות ספורטיביות בהובלת צוות המורות לחינוך גופני והתנועה הדר סולומון-פוקס ונטלי קקון-עתיק, בסיוע של ועדת הספורט הבית ספרית, המורים המקצועיים ובשיתוף הורים מתנדבים.  בתחנות, חיזקו תלמידי בית הספר את שרירי הגוף ושיפרו את שווי המשקל, הקואורדינציה, הגמישות, הכוח והמהירות דרך מגוון תחנות, בהן ג'ודו, סייף, מרוץ שליחים, כדור-עף, משחקים של פעם, תחנת ריקודים ועוד.
בסיומו של היום, התקיים מרוץ עממי בו כל כיתה ייצגה מדינה בעולם באמצעות לבוש מסורתי, הנפת דגל המדינה ושירת המנון ייחודי לאותה כיתה. תלמידי הכיתה קיבלו ניקוד על אחידות, ססגוניות ,ושיתוף הפעולה הכולל.

שבוע החנ"ג נחתם בקיום "ארוחת בוקר של אלופים" ובה כל שכבה נערכה לארוחת בוקר בריאה מזינה ומגוונת העולה על כל דמיון כשהם ישובים על גבי מחצלות בשטח בית הספר.
 
 
חזרה
Facebook