רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

יום ספורט אולימפי בבית ספר ''אופק'' ברמלה

ביום שישי האחרון נהנו תלמידי בית ספר אופק מיום ספורט בסימן האולימפיאדה המתקיימת השנה בברזיל. כל כיתה בחרה מדינה וייצגה אותה לאורך היום. התלמידים לבשו בגדים בצבעי הדגל, הכינו דגלים ושלטים מתאימים ואף פרסמו שמות של ספורטאים אולימפיים שייצגו את המדינה שלהם. כל בית הספר יצא לצעדת המשלחות המסורתית ברחבי השכונה, כפי שנהוג באולימפיאדות. ה"משלחות" הריעו למדינות וצעדו בגאווה.

כחלק מההכנות לקראת יום הספורט כל כיתה חקרה ולמדה על המדינה אותה היא ייצגה. ביום הספורט נציגי מועצת התלמידים ערכו חידון טריויה על המדינה אותה חקרו. כמו כן הכינה כל כיתה תחנה ספורטיבית הקשורה לאותה מדינה. לדוגמה: יון- זריקת דיסקוס, איטליה- תפוס ת'פיצה. ההורים הפעילו את התחנות ונהנו משיתוף פעולה מלא של התלמידים.

בנוסף נהנו הבוגרים מהרצאה של אצנית אולימפית לשעבר, נילי אברמסקי שסיפרה לתלמידים על חייה כספורטאית, על הצבת יעדים ועמידה במטרות. תלמידי ג'-ד' נהנו מהרצאה על בריאות והיגיינה.

הרוח הספורטיבית ששררה במשך היום וכל ארגון היום היה בזכות המורה לחנ"ג רויטל ליפשיץ שניצחה על האירוע בגאון. התלמידים חזרו הביתה עייפים, מרוצים וספורטיבים.
 
 
חזרה
Facebook