רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

מחזור שביעי בליגת השכונות ברמלה - צפוף בצמרת

ליגת השכונות ברמלה סיימה בשבוע שעבר את המחזור השביעי בסימן הצמרת הצפופה. קבוצת בן גוריון ממשיכה להוביל את טבלת שלש הליגות לאחר שניצחה בכל המחזורים. לפני יומיים אמור היה להתקיים המחזור השמיני שבו נפגשו קבוצות מצמרת הליגה.

בן צבי פגשה את גולני במשחק צמרת שבו כל תוצאה אפשרית. שתי הקבוצות עם המאמנים קמילו ואור מגלות לאחרונה יכולת משחק ברמה גבוהה ויהיה מעניין לראות מי תנצח ולמי תתווספנה עוד שלש נקודות ליגה חשובות.
משחק מעניין נוסף שוחק במגרש אחווה שבו נפגשו סוקולוב הולנד הקטנה ואג''ש אלהודא. גני דן פגשה את אבן סינא וקריית מנחם אירחה את רמת דן. כל התוצאות והפרשנויות לגבי המחזור השמיני נביא כמובן בגיליון הבא.  כאמור הצמרת הצטופפה מאוד בעקבות תוצאות המשחקים של מחזור 7 שהיו בדרך כלל שקולים ומאוזנים. במשחק בין גני דן לאג''ש אלהודא התעלו שתי הקבוצות בשלושת הגילאים ובסך הכל המתח והדרמה היו בשיאן.
המשחק שמשך את תשומת הלב באופן מיוחד היה בגילאי כתות ז'- ח'. שתי הקבוצות לא הירפו, נלחמו על כל כדור וניראו על המגרש כמו שתי קבוצות מקצועניות לכל דבר. ''היה ממש כיף לשחק נגד קבוצה הוגנת וספורטיבית דוגמת אג''ש אלהודא'' אמר בסיום יוחנן בראל מאמן גני דן והוסיף: ''יש לציין שהמשחקים היו ספורטיביים בכל הגילאים ללא רבב וזאת יאמר לזכותו של מוחמד אלעטרש מאמן אלהודא שמקפיד כל הזמן על התנהגות  חניכיו''. בראל ברך את אלעטרש והודה לו על המשחק ההוגן והספורטיבי בכל הגילאים.  
בן גוריון הצועדת בראש גברה על רמת דן בכל הגילאים לאחר תצוגת כדורגל משובחת ואיכותית. במשחק בין גולני ליוספטל גברו הראשונים בגילאי כתות ז'- ח' ו-ט'- י' ונוצחו בגילאי הנוער. יוספטל גילתה עליונות לאורך המשחק כולו שהתעלה לרמה גבוהה כאשר התוצאה בסיום 2-5 ליוספטל.

בחודש הבא יערך טורניר על גביע ראש העיר שבו ייטלו חלק כל קבוצות הליגה. טקס חלוקת הגביעים יתקיים באולם דוד רזיאל במסגרת אירועי יום העצמאות ה-68 למדינת ישראל. 
 
 
 
חזרה
Facebook