רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

לוחם הטאקוונאדו רון אטיאס מרמלה הבטיח השתתפותו באולימפיאדת ריו

היסטוריה בישראל. לוחם הטאקוונאדו רון אטיאס תושב רמלה ולוחם ממרכז שרעבי רמלה, הבטיח הערב את השתתפותו באולימפיאדת ריו 2016, כאשר זכה במדליית זהב בתחרות המיונים היוקרתית באירופה שהתקיימה באיסטנבול.  
רון זכה במדליית הזהב לאחר שניצח ארבע יריבים ולוחמים מהטובים ביותר באירופה! עם זכייתו אמר רון הערב  (מוצ״ש) בהתרגשות: ״אני נרגש  מאוד מההישג, זו הייתה תחרות קשה. כל חיי המקצועיים חלמתי על הרגע הזה, מגיל צעיר המטרה שלי הייתה לזכות באליפות אירופה האולימפית ולזכות בכרטיס לאולימפיאדה. תודה רבה להתאחדות הישראלית לטאקוונדו לראש העיר יואל לביא  ולניסים רון מנהל מחלקת הספורט של רמלה על התמיכה בי ולספונסר שלי צוות 3. בריאיון מיוחד שהעניק בראש השנה רון אטיאס,  לעיתון ״רמלה קרובה ללב שלך״ אמר:  ״הענף הזה הוא כל חיי,  אני מתאמן מגיל 8 . אני זוכה לכל התמיכה והעזרה המתבקשת ומאז ועד היום אני חושב על ייצוג ישראל באולימפיאדה. בספורט הזה אני עושה המון ויתורים על מנת לממש מדלייה אולימפית וכרגע אני מתאמן חזק לזכות בכרטיס הכניסה״. כאמור הערב הצליח  רון לממש את חלומו.                                            
ראש עיריית רמלה יואל לביא, בירך על ההישג ואמר, ״זהו הישג מדהים, כבוד גדול  למדינה, לעיר ותושביה. ברכות לרון שעשה הערב היסטוריה והפך לנציג הראשון של ישראל אי פעם בענף (בגברים) כשזכה במקום הראשון בתחרות המיון האירופאית היוקרתית למשחקים האוליפיים בריו״.
לביא בירך גם את מאמנו של רון,  יחיעם שרעבי מאמן נבחרת ישראל בטאקוואנדו ומנהל  מרכז הלחימה ברמלה, המצמיח מתוכו אלופים.  המרכז ברמלה הוקם על מנת להרחיב את העיסוק בענף ולהוביל ספורטאים מקומיים בעלי פוטנציאל לאולימפיאדה. ״אני שמח שההשקעה וההתמדה הוכיחו שהחתירה למצויינות מביאה הישגים. כפי שצפיתי,  אני מאמין שעוד נשמע על לוחמי טאקוואנדו נוספים מרמלה שיירשמו הצלחות ברמה הבינלאומית״.
מאמן נבחרת ישראל ומרכז הלחימה ברמלה יחיעם שרעבי: ״רון ספורטאי מאוד מוכשר והיה מסומן לריו כבר מגיל צעיר לאחר שזכה כאלוף אירופה לקדטים ונוער.
היום הוא הוכיח את היכולת שלו כשזכה במקום הראשון באליפות אירופה האולימפית וניצח יריבים מהטובים בעולם. חשוב לי להודות לראש העיר יואל לביא על התמיכה הגדולה בענף הטאקוונדו ועל הפרוייקט שהם הרימו בעיר רמלה על מנת שנכניס ספורטאי לריו ויחד נעשה מאמץ להביא מדליה אולימפית למדינת ישראל ולעיר רמלה. מנהל מחלקת ספורט ואירועים ברמלה ניסים רון, בירך על ההישג  וציין, כי במרכז הלחימה ברמלה מתאמנים מספר ספורטאים רמלאים מצטיינים בהם: אניה מרקין זוכת הארד באליפות אירופה, גילי לייבוביץ אלוף אירופה לנוער ועוד.
 
 
חזרה
Facebook