רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - ספורט

בן גוריון מובילה את ליגת השכונות ברמלה

קבוצת בן גוריון בהדרכתו של לירון טרזי מתחילה להזכיר את הישגיה מהעונה שעברה. לאחר המחזור הרביעי בן גוריון צועדת בראש בלא הפסד בליגה.
הליגה מתנהלת מידי יום רביעי במגרשי הקט רגל המוארים בכל רחבי העיר. בשלב זה עוד מוקדם להצביע על קבוצה כזו או אחרת שכבר מאיימת על האליפות.  
אגב, בחודש מרץ יערכו משחקי גביע ראש העיר ואז אולי תזוהה הקבוצה שתרוץ בצמרת לכל אורך העונה. השנה הצטרפו מנהלי קבוצות חדשים שהתאקלמו היטב ואפילו גורפים ניצחונות נאים. ישנן עוד כמה קבוצות שמגלות יכולת טובה וגם הן מדורגות בצמרת ומתמודדות עד כה על תואר האליפות. אפשר לציין את גולני , קריית מנחם ואבן סינא, כאשר שאר הקבוצות שוות בכוחן ובמשחקן. במחזור הרביעי שנערך ביום רביעי שעבר הושגו תוצאות מעניינו ת. קריית מנחם שמגלה רצינות, נחישות ורצון עז להצליח, התארחה במגרש בן גוריון כדי לפגוש את אבן סינא החזקה. במשחק הראשון של גילאי כתות ז-ח הפתיעו האורחים וניצחו את האלופה היוצאת מהעונה שעברה. היה מרגש לראות את השמחה והצהלה של שחקני קריית מנחם לאחר הניצחון. 4-2 בסיום. בגיל הנערים ניצחה הקבוצה הפייבוריטית  אבן סינא בתוצאה 6-1.   משחק הנוער התעלה לרמה גבוהה בו ניצחו המארחים על חודו של גול 5-4.  בן גוריון המושלמת שיחקה נגד אגש אלעודא וגברה עליה בשני גילאים, הילדים ניצחו 1-0 קטן והנערים הביסו 4-0. משחק הנוער הסתיים בתוצאת תיקו 3בן גוריון שוב הוכיחה את מטרותיה שהציבה השנה. קבוצה נוספת שפתחה את העונה בסערה היא כאמור גולני אותה מדריך אור זו השנה בשנייה. גולני ניצחה בכל הגילאים את גני דן בהדרכתו של יוחנן הוותיק. בגילאי כתות ז-ח ניצחה גולני 3-1. בגילאי כתות ט-י 7-2 ובכיתות י''א - י''ב 4-1.  במשחק נוסף בליגת השכונות ברמלה נפגשו רמת דן  ונווה דוד יוספטל. רמת דן ניצחה בגילאי הילדים 5-2 והפסידה בגילאי הנערים 6-4.
משחק גילאי הנוער היה מתוח ומרתק ושופע אירועים. המגרש ברמת דן שהוא צר מימדים לא מנע משתי הקבוצות להציג כדורגל לשמו, איכותי ומשובח. המשחק ננעל עם 9 שערים כאשר האורחת מיוספטל מנצחת בהפרש של שער אחד בלבד, 5-4 בסיום. ליגת השכונות מנוהלת על-ידי מחלקת ספורט ואירועים במסגרת הפרויקט ''עיר ללא אלימות''.

לליגת השכונות דרושים מנהלי קבוצות בשכונת קריית האומנים וג'ואריש, המתאימים יתקשרו לאבי:  052-3830414. 
 
 
חזרה
Facebook