רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

אלפים מילדי ותושבי רמלה חגגו את אירועי חג החנוכה

אלפים מילדי ותושבי רמלה נטלו חלק פעיל בשלל האירועים שהתקיימו בחג החנוכה תשע"ז - 2017 . אירועי חנוכה התקיימו במעמד ראש העיר יואל לביא, מ"מ עו"ד מוטי יצחקי ומנכ"לית העירייה איילת כהן שברכו בשם העירייה.
לביא ברך על הצלחת האירועים והדגיש, כי העירייה משקיעה משאבים רבים בפיתוח ושדרוג תרבות הפנאי של תושבי העיר, " גם בחג החנוכה ולאורך כל השנה, קיימה העירייה ברחבי העיר אירועי תרבות רבים, מרביתם בכניסה חופשית למען הציבור הרחב. אני מודה לכלל הגורמים השותפים להפקת האירועים ומימונם, למשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, ומשרד התרבות והספורט.
בין היתר התקיימו הופעות של הזמרים ליאור נרקיס, ישי לוי הופעה של הזמרת נועה קיריל בהיכל הספורט דוד רזיאל, מופע מחול "אור ואש", 2 הצגות "משימה מאגדות " בהיכל התרבות בכיכובם של דוד חיים, מולי וצומי, מופע שירים מקומיים "פתיחת דלתות" שהתקיים בספרייה/רמנוער, מופעי מחול של להקות מקומיות בקניון עזריאלי, אירוע "משחקי משוררים" –מחווה של בימת הנוער למשוררים ישראלים,מופע סטאנדאפ של שלום אסייג בהיכל התרבות ועוד. כן התקיים טורניר ליגת שכונות מחוזי בהשתתפות 12 רשויות מקומיות בפארק עופר.  את האירועים הפיקו וארגנו מחלקת ספורט ואירועים בראשותו של ניסים רון, אברהם דזורייב, רובי שגב  אבי ברנס, רמי חלפון וצוות המשרד. 
 
 
 
 
חזרה
Facebook