רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

אירועי חנוכה של התרבות התורנית ברמלה

במסגרת אירועי חודש כסליו וחג החנוכה של התרבות התורנית ברמלה, יתקיים מופע מיוחד "שלום שבת".   מיזם שלום שבת הוא מיזם ארצי לאומי, תרבותי חברתי, אשר מבקש להעצים את המפגש של כלל החברה בישראל עם ערכי השבת.

השבת מלווה אותנו כבר אלפי שנים, בכל מקום שהיינו, שבה אלינו שבוע אחר שבוע, מזמינה אותנו לעצור ממרוץ החיים, להתבונן, לנשום. ישיבתנו סביב שולחן השבת, הביאה במידה ניכרת לעיצוב זהותנו כעם, והפכה להיות חלק ממשי מפסקול חיינו וממי שאנחנו.    השבת שלנו שופעת ריחות, צלילים וטעמים מגוונים. לכל עדה, קהילה ומשפחה יש את השבת המיוחדת שלה.
באירוע ברמלה יופיעו האומנים: יגל הרוש ואנסמבל שיר ידידות יחד עם קובי אפללו ודוד דאור. המופע יתקיים אי"ה ביום ראשון י"ח בכסליו 18/12 בשעה 20:00 בהיכל התרבות בעיר.    כרטיסים במחיר של 20 ₪ בלבד ניתן לרכוש בתרבות התורנית, בהיכל התרבות ובקונסרבטוריון העירוני.  
סיור מיוחד לחנוכה לשומרון כולל כניסה לקבר יוסף יתקיים ביום ראשון כ"ה בכסליו 25/12. ביום שני כ"ו כסלו 26/12 בשעה 20:00 יוקרן בספרייה העירונית סרטה של תושבת העיר, אביטל רייכנר "פלוגת האלוקים", המביא את סיפורה של הפלוגה הדתית בתש"ח. הסרט ילווה בדברים של יוצרת הסרט. 

כמו כן תקיים התרבות התורנית את ההצגה המרכזית לילדים לחנוכה, המחזמר "שער הזהב" בהשתתפות אלי יצפאן, שולי רנד וכוכבי ערוץ מאיר אסי ופולקע,  ביום שישי א' בטבת 30/12 בשעה 10:30 בהיכל התרבות. כרטיסים במחיר של 25 ₪ ניתן לרכוש בתרבות התורנית, בהיכל התרבות ובקונסרבטוריון העירוני. 
 
 

חזרה
Facebook