רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

זכינו. פרס פיקוד העורף לשיח המקוון לרמלה

רמלה זכתה בפרס התחרות הארצית של פיקוד העורף לשיח המקוון והעברת מידע לציבור. ראש עיריית רמלה יואל לביא שקיבל את הפרס משר הפנים והשר לפיתוח הנגב והגליל הרב אריה דרעי: "אני רואה חשיבות רבה ביכולת העירייה להעביר בזמן אמת ובזמן חירום מידע אמין ושוטף לתושבי העיר"
במעמד שר הפנים והשר לפיתוח הנגב והגליל  הרב אריה  מכלוף דרעי קיבל השבוע ראש עיריית רמלה יואל לביא, את פרס השיח המקוון של פיקוד העורף והמועצה לארץ ישראל יפה. השר דרעי ברך את לביא על הזכייה והדגיש, כי מוכנות של הרשות לחירום בשקיפות המידע לציבור באמצעות אתר עירוני חשובה ומרכזית. את הפרס קיבלה רמלה לאחר שקטפה את המקום הראשון בתחרות בה השתתפו עשרות רשויות מכל רחבי הארץ. שופטי התחרות בחנו את יכולות העירייה בהעברת מידע לציבור באמצעות האינטרנט, האתר העירוני ושימוש בניו מדיה ורשתות חברתיות. 
רה״ע לביא: ״אני מודה לשר הפנים וועדת הפרס על הבחירה בנו. אני רואה חשיבות רבה ביכולת העירייה להעביר בזמן אמת ובזמן חירום מידע אמין ושוטף לתושבי העיר. באחרונה הקימה העירייה אתר חירום ייעודי לנושא המופעל במסגרת האתר העירוני. ברכות למחלקת הדוברות שהגישה את המועמדות העירונית לתחרות,  למחלקת הביטחון ולכל השותפים״. בטקס נטלו חלק יו״ר המועצה לישראל יפה אברהם כץ עוז , אלוף פיקוד העורף יואל סטריק, יו״ר ועדת התחרות אל״מ במיל עוזי בוגי דר, ראש מינהל ביטחון במרכז השלטון המקומי יוחאי וג׳ימה, מנכ״לית העירייה איילת כהן ודובר העירייה רוני ברזלי.את הטקס הנחה דורי בן זאב. על החלק האומנותי ניצח הזמר יהודה סעדו.
 
 
חזרה
Facebook