רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

רמלה זכתה באות הצטיינות על תרומה לקהילה ובפרס 5 כוכבי יופי!

כבוד וגאווה לעיר רמלה. לראשונה בישראל העניקה המועצה לישראל יפה לרמלה את אות התרומה לקהילה, זאת במסגרת התחרות קריה יפה ומקיימת בישראל 2016 -  התחרות השנתית לאיכות חיים וסביבה מקיימת.יש להדגיש, כי זוהי הפעם הראשונה בתחרות שהמועצה לישראל יפה החליטה לשלב תחום חדש ומשמעותי, "תרומה לקהילה" ורמלה כאמור היא הראשונה לקבל את הפרס! 
כן זכתה רמלה בתחרות בפרס 5 כוכבי יופי! את הפרס העניק שר הפנים והשר לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל ח״כ אריה דרעי למנכ״לית העירייה הגב׳ איילת כהן.
ראש עיריית רמלה מר יואל לביא מסר: "הפרסים החשובים שקיבלה רמלה הם גאווה לעיר ותושביה. הפרסים מהווים עדות והכרה לפעילות הענפה של העירייה למען תושבי וילדי העיר, הן בתחום הקהילתי והשירותים לתושב והן בתחום הסביבתי. אני מודה ליו״ר המועצה לישראל יפה אברהם כץ עוז, ליו״ר צוות השופטים בתחרות הגב׳ קרנית גולדווסר וצוותה, נילי קליר, יעקב חממי, שלמה להב, אמנון שרון ולאה חייק על הבחירה ברמלה״.
סמנכ"ל התפעול במועצה לישראל יפה ויצמן משיח ציין: "ועדת השיפוט מבקשת לציין את המאמץ המושקע על ידי כל עובדי הרשות בעיר ברמלה, להעלאת איכות החיים והסביבה ובעיקר את תרומתה לקהילה״. את פעילות העירייה בתחרות ריכזו מנהלת היחידה לאיכות הסביבה שרון אטנר, מנהל אגף שפ"ע דוד חביבה, אליקים ויסנשטרן מהיחידה לאיכות הסביבה ועדי אייל מהאסטרטגיה.
 
 
 
 
 
חזרה
Facebook