רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

'עיר ללא אלימות' ומשטרת רמלה בפעילות עם תלמידי החינוך המיוחד

תוכנית עיר ללא אלימות רמלה הפועלת ברשות מעבירה מגוון פעילויות ותכנים בנושא מניעת אלימות בכלל בתי הספר בעיר. לאורך השנה פועלים המדריכים של התוכנית בשיתוף עם שוטרים ממחלק הנוער של תחנת משטרת רמלה וכן עם מש"קים ושוטרים קהילתיים במטרה לקיים הסברה משמעותית ומניעת מקרי אלימות, בריונות והתנהגויות סיכוניות או עבירות על החוק וכן לעודד פעילות קהילתית, חיובית ומשמעותית לשיפור אקלים חינוכי בית ספרי מיטבי וכן אקלים מיטבי עירוני.

השנה החלה פעילות אינטנסיבית הכוללת פרויקט שנתי לתלמידים מהחינוך המיוחד בבתי הספר היסודי וכן הרצאות ופעילויות בבתי הספר של החינוך המיוחד שבעיר. פעילות ראשונה וייחודית בשיתוף עיר ללא אלימות והמשטרה נערכה בבית ספר יובלים בעיר. התלמידים צפו בסרטון קצר, בהמשכה עברו פעילות ושמעו הרצאה של נציג מטעם עיר ללא אלימות ורכז המודיעין של מחלק הנוער ברמלה מר תומר פרג'.

פעילות זו הינה אחת מבין רבות המתוכננות להתקיים השנה ברחבי בתי הספר בכלל, ובחינוך המיוחד בפרט, כחלק מהתוכנית השנתית של עיר ללא אלימות בתחום החינוך בעיר.

תחום זה.        
הפעילויות עם אוכלוסיית החינוך המיוחד הינן מאתגרות, תורמות ומשמעותיות ביותר גם ברמה האישית וכן ברמה העירונית בכלל, שכן רמלה הינה עיר מכילה ודואגת לכלל תלמידיה ותושביה ומהווה מודל ארצי גם בתחום זה.        
 
 
חזרה
Facebook