רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

אות התרומה לקהילה הוענק לעיר רמלה

המועצה לישראל יפה העניקה לרמלה את אות התרומה לקהילה במסגרת התחרות השנתית לקריה יפה ומקיימת בישראל 2016.
ראש עיריית רמלה יואל לביא: זוהי תעודת הכרה לפעילות הענפה של העירייה ואורגניה בתחום הקהילתי – סביבתי
המועצה לישראל יפה העניקה לעיר רמלה, את אות התרומה לקהילה, זאת במסגרת התחרות קריה יפה ומקיימת בישראל 2016 - התחרות השנתית לאיכות חיים וסביבה מקיימת. יש להדגיש, כי זוהי הפעם הראשונה בתחרות שהמועצה לישראל יפה החליטה לשלב תחום חדש ומשמעותי, "תרומה לקהילה" והעיר רמלה היא הראשונה לקבל את הפרס. 
ראש העירייה מר יואל לביא מסר: "זוהי תעודת הכרה לפעילות הענפה של העירייה למען תושבי וילדי העיר הן בתחום הקהילתי והן בתחום הסביבתי. אני מודה לצוות השיפוט של המועצה לישראל יפה".סמנכ"ל התפעול במועצה לישראל יפה ויצמן משיח ציין: "ועדת השיפוט מבקשת לציין את המאמץ המושקע על ידי כל עובדי הרשות בעיר ברמלה, להעלאת איכות החיים והסביבה ובעיקר את תרומתה לקהילה, הראויים לכל שבח".
את הפרס החשוב תקבל העירייה בטקס מיוחד שיתקיים ב-22 בנובמבר בת"א. 
יש לציין, כי חברי צוות השיפוט, בהם: יו״ר ועדת השיפוט נילי קליר, יעקב חממי, שלמה להב, אמנון שרון ולאה חייק,  קיבלו סקירה מקיפה על העיר מפי ראש עיריית רמלה, פיתוחה, התוכנית להתחדשות עירונית, מצבה הדמוגרפי,  היותה עיר רב-תרבותית בה חיים בדו-קיום זה לצד זה יהודים מוסלמים ונוצרים ועוד. במהלך הסיור, ביקרו צוות השופטים במגוון אתרים בעיר בהם: המוקד העירוני, הספרייה, מרכז קשישים, בית ספר בר אילן, מרכז אנוש, בריכת השחייה העירונית, בריכת הקשתות, מרכזי ספורט, והתרשמו מהיקף ואיכות השירותים הקהילתיים המוענקים לתושבי וילדי רמלה. את פעילות העירייה בתחרות ריכזו מנהלת היחידה לאיכות הסביבה שרון אטנר, מנהל אגף שפ"ע דוד חביבה, אליקים ויסנשטרן מהיחידה לאיכות הסביבה ועדי אייל מהאסטרטגיה. 
 
 
חזרה
Facebook