רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

נשי חופשי – תכנית נשים ברדיו קול רמלה

זה מספר חודשים שמשודרת ברדיו "קול רמלה" במרכז התקשורת העירוני, תכנית המיועדת לנשים. התכנית, בשמה "נשי חופשי", משודרת כל שני ב 17:00, בעריכתה והגשתה של חווה לוזון, המציינת שהנושא חשוב לה באופן אישי. חווה: "אני רוצה לתת במה להעצמה הנשית. בתכנית אני בוחרת נושא שחשוב לדבר עליו כשמדברים על נשים, כמו: עבודה, קריירה, נשים חד-הוריות ועוד."

מידי פעם מתארחות נשים מיוחדות, שמעוררות השראה בנוף הישראלי. השבוע התארחה בתכנית ד"ר שוש נבון, מומחית לרפואה טבעית ואלטרנטיבית, בת 84, שלא נותנת לגיל להפריע לה, לדבריה: " רק הקליפות מבוגרות, בפנים זה צעיר.  יש לי נשמה של בת 18. אני לא נותנת לגיל לעצור אותי. יש לי הסכם שאחייה עד גיל 200, ומקווה שההסכם שריר וקיים"

ד"ר שוש נבון עברה לפני שנים רבות תאונת דרכים, בעקבותיה קבעו הרופאים שתישאר חצי משותקת ועיוורת, היא מספרת: "החלטתי שלא אשאר כזאת, היות ובילדותי הייתי רקדנית, הכרתי תרגילים מסוימים ובעזרתו של ד"ר רייזל מירושלים קמתי על הרגליים. בעקבות ספר של ד"ר בייטס הבריטי, שמצא שיטה להחזרת הראייה, הקריאו לי את הספר, ביצעתי מה שנכתב בו וחזרתי לראות. לאחר שהחלמתי החלטתי להעביר את זה הלאה וככה הגעתי לעסוק ברפואה טבעית".
את רדיו קול רמלה ניתן לקלוט בתדר 106FM ברמלה והסביבה, באינטרנט וגם באפליקציית RLIVE בטלפונים החכמים.
 
 
חזרה
Facebook