רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

ראש עיריית רמלה יואל לביא למנכ''ל הנכנס של הג'וינט העולמי דיויד שיזר

תודה על התמיכה, ההעצמה וההכוונה להצלחה לילדי ותושבי רמלה

המנכ"ל הנכנס של הג'וינט העולמי מר דיויד שיזר, התארח השבוע במרכז לגיל הרך ברמלה במסגרת סיוריו להכרת פעילות הג'וינט ועמותת אשלים ברמלה.  
את פניו של מר שיזר קיבל ראש עיריית רמלה יואל לביא,  שהודה וסקר בפניו את תרומתם החשובה של הג'וינט, ועמותת אשלים לילדי ותושבי רמלה, הן בהיבט החינוכי, הן בהיבט החברתי והן בהעצמת הילדים, ההורים והכוונתם להצלחה.
כן השתתפו והציגו בפני מר שיזר את פעילות אשלים והמרכז לגיל הרך בעיר, רמי סולימני מנכ"ל אשלים, מנכ"ל ג'וינט ישראל יוסי תמיר, נועה בן דוד מנהלת היחידה לגיל הרך, מנכ"לית העירייה איילת כהן, סיגל שלח, המשנה למנכ"ל ג'וינט ישראל, גלית שגיא מנהלת התכנון ומנהלת המרכז לגיל הרך ברמלה אסתי קילברג.   כן לקח חלק במפגש המיוחד, ג'ייקוב סקימל, חבר דירקטוריון בג'וינט העולמי.                                             
מר שיזר הודה ללביא וצוות אשלים וג'וינט ישראל על הסקירה, שוחח עם הורים לילדים במרכז לגיל הרך שסיפרו בהתרגשות על התמיכה המקצועית והעזרה שילדיהם והם מקבלים במסגרת מכלול התוכניות והפרויקטים המופעלים במרכז ובעיר רמלה בשיתוף אשלים, הג'וינט ועיריית רמלה.  שיזר הדגיש, כי התרגש לשמוע את מכלול הפעילויות והתוכניות המופעלות בעיר וציין, כי הג'וינט ימשיך בפעילותו להעצמת תושבי רמלה ומדינת ישראל. 
 
 
חזרה
Facebook