רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

נחנכה לשכת ההוצאה לפועל ברמלה

שרת המשפטים ח"כ איילת שקד ברכה על הבחירה ברמלה וציינה לשבח פעילותו של ראש עיריית רמלה למען תושבי העיר. מ"מ ראש העיר עו"ד מוטי יצחקי: כעיר מחוז אנו שמחים לקבל את לשכת ההוצאה לפועל בבניין חדש שנעים מאוד לעבוד בו, נפעל בשיתוף פעולה לטובת התושבים  

בטקס מיוחד נחנכה בשבוע שעבר ברמלה הלשכה החדשה של רשות האכיפה ההוצאה לפועל.  את הטקס כיבדו בנוכחותם שרת המשפטים, הגב' איילת שקד, מ"מ ראש עיריית רמלה עו"ד מוטי יצחקי,  מנכ"לית העירייה איילת כהן, מנהל רשות האכיפה והגבייה, תומר מוסקוביץ, שופטים, רשמים, עורכי דין, צוות רשות האכיפה ואורגני העירייה.                                                                                       
שרת המשפטים ח"כ איילת שקד בירכה על הפתיחה ואמרה, כי "התיקון לחוק ההוצאה לפועל, המסדיר מתן הפטר לחייבים מוגבלים באמצעים, נכנס לתוקפו לפני שנה. מטרת התיקון היא לתת הפטר ברוח עקרונות שנת השמיטה לחייבים חלשים בהוצאה לפועל שלעולם לא יצליחו לשלם את חובותיהם. מתן ההפטר מאפשר להם לצאת לדרך חדשה". השרה הוסיפה: "אני רואה במשרד המשפטים בראש ובראשונה משרד חברתי, וההפטר הוא רק אחד מהסממנים לכך. אני מודה למנהל רשות האכיפה והגבייה, תומר מוסקוביץ' על עבודתו המסורה למען כלל הציבור". 
כן הוסיפה שרת המשפטים שבחים על ראש עיריית רמלה יואל לביא וציינה: "אנחנו כמובן סומכים על ראש העיר לביא ומאמינים בדרכו. אני בטוחה שיהיה יחס לבבי וחם לכל תושבי האזור. יואל לביא הוא מראשי הערים האחראים והרציניים שיש לנו ואת עבודתו ותוצאותיה רואים היטב בשטח''.  את עיריית רמלה ייצג בטקס מ''מ ראש העיר עו''ד מוטי יצחקי, שציין כי: ''העיר רמלה הוגדרה כעיר מחוז כאשר רוב משרדי הממשלה פעלו כאן. אנחנו שמחים לקבל את לשכת ההוצאה לפועל בבניין חדש שנעים מאוד לעבוד בו ונפעל בשיתוף פעולה לטובת התושבים". מנהל רשות האכיפה והגבייה, תומר מוסקוביץ, אמר כי "מהות ההוצאה לפועל היא שילוב הדין והרחמים. ברשות אנו יורדים מהדוכן, מסייעים לחייבים להגיע להסדרים ולשלם חובות באכסניה מכובדת ונעימה.
את הטקס הנחתה מנהלת מחוז המרכז ברשות, הגב' מיכל קריספין, ונשאו דברים גם סגן החשבת הכללית, מר גבי שוחט ויו"ר ועד העובדים הארצי ברשות, מר אלי אלבס. בטקס השתתף גם מנהל הרשות לשעבר, מר דוד מדיוני.
 
 
חזרה
Facebook