רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

מתחדשים לקראת השנה החדשה

מרכז היום "ההגנה", המומחה בטיפול באזרחים וותיקים, הסובלים מאלצהיימר ודמנציות אחרות, פתח שעריו למשפחות המבקרים לטקס הרמת כוסית לקראת השנה החדשה. האירוע התקיים ביום ראשון (11.9), בנוכחות מלאה של צוות המדור לזקן בראשותה של מרטה ליבוביץ ומנהלת השירותים החברתיים בעיר הגברת אילנה שנבל. המפגש המשפחתי הביא עמו אנרגיות טובות וחזקות.

ויקי נני, מנהלת מרכז היום, הציגה את הצוות המקצועי המטפל במבקרים מדי יום ביומו וסיפרה על תכניות עבודה לשנה החדשה הכוללות פתיחת מרכז היום למועדון חברתי עבור בני זוג של המבקרים וכן בחינת פתיחת הבית לטיפול עד הערב. תכניות אלה מצטרפות לתכניות הקיימות המבססות את המרכז כמרכז מומחה מקצועי בטיפול באלצהיימר ודמנציות אחרות.
אילנה שנבל, מנהלת השירותים החברתיים בעיריית רמלה, ברכה את הבאים וציינה "היה לי הכבוד להיות חלק בהקמת מרכז היום "ההגנה", והיום, כאשר אני עומדת פה ורואה את המרכז, אני גאה על העשייה והשירות שניתן לקשישי העיר רמלה. תודה למר יואל לביא על חזונו ותמיכתו בטיפול באזרחים הוותיקים בעיר וכן לעמותת מטב השותפה לעשייה ולהצמחת הטיפול באזרח הוותיק".
בנוסף ברכו את המשפחות והצוות מנהלת מרחב ירושלים והשפלה של עמותת מטב הגברת אפרת גרסטל וכן עופרה ברגר המנהלת המקצועית של מרכזי היום.
עמותת מטב, המנהלת את מרכזי היום בעיר רמלה,  מנהלת 14 מרכזי יום ברחבי הארץ  ומתמחה בטיפול בקשיש במסגרת טיפול כוללני מקצועי.
הרגעים המרגשים היו כאשר עלו בני משפחות והודו על היחס  החם והאכפתי שמקבלים בני משפחותיהם במרכז היום, על שמירת כבוד האדם תוך טיפול מקצועי ומסור המשמר מיומנויות ועוטף את המשפחות.

לסיום, החום והאהבה פרצו דרך שירה וריקודים של המשפחות, הצוות והאורחים. היה נפלא. שנה טובה ומאושרת.
 
 

 

חזרה
Facebook