רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

'עיר ללא אלימות' בפעילות לצוותי הוראה בעיר

במסגרת התהליכים והתוכניות השונות של 'עיר ללא אלימות' ברמלה, נערכות במהלך השנה פעילויות, סדנאות, הרצאות ופעילויות לצוותי ההוראה, בהם: מורים, יועצים וכלל הצוות החינוכי הנמצאים בבתי הספר והמסגרות החינוכיות השונות, הנחשפים לתכנים שונים חווייתיים ומעשירי ידע בהתאם לצרכים העירוניים והבית-ספריים, תוך כדי הקניית כלים ורעיונות לעבודה עם הילדים והתלמידים בעיר.

פעילות ייחודית בנושא עבודת צוות, הובלת תהליכים והתמודדות עם אתגרים התקיימה לאחרונה בביה"ס טרה סנטה בעיר. צוות המורים התנסה במשימות אודיטי אתגריות, שדרשו עבודת צוות ויצירתיות שלאחריהן נערך דיון על התמודדות עם אתגרים, תהליכי העבודה עם קבוצה, דרכי פתרון ופעולה, מנהיגות ועוד. הפעילות היוותה גם מענה חוויתי-הפגתי למורים שעסוקים ביום-יום בעבודת חינוך, ישיבות ומליאות והפעם נענו מחוויה חינוכית בצורה אחרת ומיוחדת.

עיר ללא אלימות תמשיך לפעול בתחום החינוך בעיר עם כלל האוכלוסיות, מהגיל הרך ועד לקשישים, עם בעלי התפקידים השונים,  בתחומים נוספים של תרבות פנאי לבני הנוער ותושבי העיר, מניעה ואכיפה לרווחת התושבים והכל בכדי ליצור אקלים יישובי נעים, סביבה בטוחה ותחושת מוגנות ואיכות חיים לתושבי רמלה.
 
 
חזרה
Facebook