רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

עיריית רמלה חילקה לקראת ראש השנה סלי מזון ותווי קנייה לכ- 1500 משפחות

לקראת ראש השנה נערכה עיריית רמלה באמצעות תורמים רבים והמחלקה לשירותים חברתיים, לחלוקת שוברים וסלי מזון. ראש עיריית רמלה יואל לביא: עשייתם המבורכת של התורמים מהווה מפעל חסד של אהבת האדם ודוגמא לסולידאריות חברתית וערבות הדדית. אנו מאחלים לכולם חג שמח, שנה טובה"
כמדי שנה מתקיים ברמלה מבצע חלוקת סלי מזון ותווי קנייה לרכישת מזון לחגי תשרי לנזקקים בעיר, המנוהל על ידי המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית רמלה, בשיתוף פעולה ועזרה של מחלקות העירייה השונות, עמותות ומתנדבים.
ראש עיריית רמלה יואל לביא ציין: "בעשייתם המבורכת של התורמים יש תרומה חשובה לביסוסה של חברה איתנה, צודקת ושוויונית יותר. מדובר במפעל חסד של אהבת האדם ודוגמא לסולידאריות חברתית וערבות הדדית. אנו מאחלים לכולם חג שמח, שנה טובה וכל טוב". יצוין כי מס' המשפחות הנזקקות בעיר גדול, ומתוך רגישות לצרכים הגדלים לפני החג, הקצתה העירייה גם השנה תקציב מיוחד לרכישת תווי קנייה לנזקקים.
אילנה שנבל, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים: "זכינו, וגם השנה התמידו לסייע לנו בתרומות נכבדות שגויסו גם בסיוע של יחידת ההתנדבות העירונית במחלקת הרווחה, עמותת "אשל ירושלים" במסגרת מיזם בטחון תזונתי, "עמותת חסדי אשר וחיה", עמותת "יד ביד", קרן הידידות במסגרת מיזם "בכבוד ובידידות" לאזרחים ותיקים , ולמשפחות עצמאיות בדיור הציבורי בשיתוף עמידר, גרעין תורני "עמיחי", עובדי בית המשפט השלום ברמלה ותורמים רבים בעילום שם".
החלוקה מתבצעת לנזקקים המוכרים במחלקת הרווחה בלבד, המוזמנים טלפונית ,ומקבלים את הסיוע בצורה מכובדת ובמאור פנים על ידי עובדי מחלקת הרווחה ועל ידי ארגוני המתנדבים והתורמים, כשבוע לפני החג.
שנבל:"אנו מודים לכל הלוקחים חלק במבצע, ושמחים כי השנה נוכל  לסייע לכ-1500 משפחות וקשישים בעיר, ובכך נקל עליהם ולו במעט את ההכנות לחג, נעביר את המסר של "כל ישראל ערבים זה לזה"  ונעשיר להם את שולחן ראש השנה. אנו מאחלים לכל תושבי העיר שנה טובה וחג שמח."
 
 
חזרה
Facebook