רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

ברכת ראש העיר לרגל פתיחת שנת הלימודים תשע״ז

תלמידים, הורים וצוותי חינוך יקרים, ערב פתיחת שנת הלימודים תשע״ז, אני מבקש לברך את תלמידי רמלה, ילדי גני הילדים וכל צוותי ההוראה ומערכת החינוך בשנת לימודים מהנה, מאתגרת ומוצלחת! אני מבקש לברך ולהוקיר אתכם, צוותי החינוך על מסירותכם ועל דאגתכם לשמירה על קשר אישי עם התלמידים במהלך החופשה, על הסיוע והתמיכה שהענקתם להם.
אנו משקיעים משאבים רבים בבינוי ופיתוח מוסדות חינוך, יצירת סביבת למידה התואמת את אתגרי המחר, הטמעת תכניות חדשניות ומגוונות, טיפוח המצוינות, עידוד התלמידים למיצוי אישי כל אחד ואחת על פי יכולותיו מעל הכול אנו מעניקים הזדמנות שווה לכל תלמיד ותלמידה להצלחה.
בשנים האחרונות זוכה מערכת החינוך העירונית להישגים מרשימים. תלמידי העיר ממשיכים לקצור פרסים חשובים ומקומות ראשונים במגוון תחרויות מאתגרות ברחבי הארץ. התשתית החינוכית בעיר זוכה לשבחים הן מתושבי העיר, תלמידיה, מחנכיה והן ממשרד החינוך. רק לפני כשבועיים נבחרו שלושה בתי ספר שלנו לבתי הספר הערכיים ביותר בישראל ועוד. 
ההצטיידות העצומה באמצעים טכנולוגיים, לימודי העברית, האנגלית הרובוטיקה המתמטיקה, הפיזיקה, והכשרת המורים לשימוש בהם יוצרת תשתית לשיפור ההישגים. 
אני חש גאווה רבה לראות את תלמידי העיר במרכז העשייה החינוכית ברמה הארצית לאורך כל ימות השנה. ילדי העיר ועתידם כאזרחים תורמים ומשמעותיים החיים חיי רווחה איכותיים, הם הדבר החשוב לי ביותר! 
אני מבקש לאחל לכם תלמידים יקרים, ילדי הגנים, מנהלים, מורים, גננות, סייעות וכל צוותי מערך החינוך העירוני שנת לימודים פורייה, מלאה בהישגים, הגשמת חלומות,שנה של נתינה, לימוד לערכים, לסולידאריות חברתית וכיבוד השונה והמיוחד. ולכם ההורים שמחה, אור ונחת.
ברכה מיוחדת לתלמידים העולים לכיתה א' ונכנסים בפעם הראשונה בשערי בית הספר, מאחל לכם הנאה רבה בדרככם החדשה. מי ייתן והמסע החינוכי בו אתם צועדים יהיה משמעותי, חווייתי, ומהנה. 
בברכת שנת לימודים מוצלחת, בטוחה ומאושרת!
שלכם
יואל לביא, ראש העיר
חזרה
Facebook