רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

עובדי עיריית רמלה איתרו והחזירו לנערה פלאפון שהושלך בטעות לטמון אשפה

יעל הרוש אמה של הנערה: התביישתי מהשקרים שהפיצו בפייסבוק בנושא. לא רק שעובדי העירייה חיפשו ומצאו את הפלאפון, הם דאגו לניקיון המקום באופן יסודי. ידע ראש העיר שלנו יואל לביא, כי הוא התברך בעובדים איכותיים ומסורים, גאה בכם, תודה על העזרה!   

עובדי תברואה ופקחי עירייה נענו לקריאת נערה שהפלאפון שלה נפל לטמון אשפה, חיפשו, מצאו והחזירו את האבדה לבעליה. נציגי העירייה בהם מנהל אזור במחלקת התברואה חזי סנדורי ואנשיו קיבלו קריאה מאושר הרוש (13) שהפילה בטעות את הפלאפון שלה למיכל אשפה ענק. הפקחים ועובדי התברואה רוקנו את המיכל באופן יזום, ערכו חיפוש יסודי בין ערימות האשפה עד שאיתרו את הפלאפון שהוחזר לנערה.  
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך את עובדי התברואה על היוזמה, העזרה ומציאת האבדה והחזרתה וציין, כי עובדי העירייה  פועלים סביב השעון למען ניקיון העיר והמרחב הציבורי ומעניקים שירות  מגוון ומקצועי לתושבי העיר.

אמה של הנערה יעל הרוש: ״ברצוני להודות מעומק הלב לעובדי העירייה המסורים על היוזמה, הנחישות, האכפתיות והשירות הטוב והנדיב שהעניקו לבתי עד למציאת הפלאפון״.  הרוש הוסיפה, כי הפלאפון נפל לארגז שהושלך בטעות לטמון אשפה במהלך מעבר דירה. ״ההיענות של עובדי העירייה הייתה מהירה ונדיבה. לצערי קראתי שגורמים שונים העלו פוסט שקרי ובלתי מחמיא על עובדי העירייה ועל חוסר ניקיון לכאורה במקום. התביישתי לנוכח השקרים שהועלו בפייסבוק. לא רק שחיפשו ומצאו את הפלאפון הם דאגו לניקיון המקום באופן יסודי. פשוט מביש. במקום לבדוק ולפרגן על התנהלות עובדי העירייה, טינפו את העובדים ואת ראש העיר. חשתי בושה וצער על העוול שנעשה להם. ידע ראש העיר שלנו יואל לביא, כי הוא התברך בעובדים איכותיים ומסורים, גאה בכם, תודה על העזרה!   
חזי סנדורי: "במסגרת העבודה אנו נתקלים לא פעם במקרים דומים, פעם זה פלאפון, פעם תיק, פעם ארנק. מרגע הפנייה אנו עושים ככל שביכולתנו לעזור ולהחזיר את האבדות, אני שמח שהצלחנו".
 
 

חזרה
Facebook