רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

בהשראת האולימפיאדה בריו הזמרת אליזט התארחה ברדיו קול רמלה

הזמרת אליזט התארחה בתכניתו של יוסי לוי "שישי לטיני" המשודרת ברדיו קול רמלה, במרכז התקשורת העירוני, מידי שישי בשעה 14:00.

אליזט, נולדה לאמא יהודיה בריו שבברזיל, עלתה לישראל לפני 25 שנים, לאחר שמצאה אהבה בארץ והתאהבה גם בישראל. היא מרבה להופיע בחו"ל, לדבר על ישראל ומשמשת שגרירה טובה בתהליך ההסברה על מדינת ישראל.
לאליזט חמישה אלבומים, האחרון, שיצא לאור ממש לפני מספר שבועות,  נקרא "שֶקֵט", אלבום אקוסטי שַקֵט, הכתוב בשתי שפות: עברית ופורטוגזית.
בתכנית שוחחו השניים גם על האולימפיאדה, שמתקיימת בימים אלו בריו, על היופי והצבעים של ברזיל, החיבור שלה לישראל וכמובן על האלבום החדש.  אליזט סיפרה בתכנית ש"הרגישה בשלה לאלבום כזה" וציינה, כי "השירים אישיים מאוד, המוסיקה אקוסטית, רק אני והגיטרה של רון לאור. מאחורי כל שיר יש סיפור. למשל השיר "ריקוד הבדידות" שבעצם מדבר על כך שלפני שאנחנו רוקדים יחד וחיים בזוג אנחנו צריכים ללמוד לחיות ולרקוד לבד".

ניתן להאזין לתכנית המוקלטת בכתובת: http://www.icast.co.il/shishilatini את רדיו קול רמלה ניתן לקלוט בתדר 106FM ברמלה והסביבה, באינטרנט וגם באפליקציית RLIVEבטלפונים החכמים
 
 

 

חזרה
Facebook