רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

עיריית רמלה תפעל להקמת נקודת שיטור בשכונת גני דן

כך הוחלט בפגישה שערך ראש עיריית רמלה יואל לביא, עם נציגי ועד שכונת גני דן בעקבות גל ההצתות בשכונה. לביא: אני מאמין, כי פעולות העירייה בשיתוף המשטרה והתושבים ימגרו האלימות, יחזקו את התושבים ואת תחושת הביטחון
ראש עיריית רמלה יואל לביא, פגש השבוע (יום א' 7.8.16) בלשכתו את נציגי ועד שכונת גני דן בעקבות מעשי הצתת המכוניות  בשכונה . לביא ברך את חברי הוועד, חיזק את פעילותם וציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בשיתוף הפעולה בין התושבים, המשטרה והעירייה למיגור מקרי ההצתות וטיפול בסוגיות ביטחון וונדליזם בשכונה.
לביא הדגיש, כי הוא מאמין שפעולות העירייה בשיתוף המשטרה והתושבים ימגרו את האלימות, יחזקו את תושבי השכונה ואת תחושת הביטחון.  ראש העיר  ציין, כי העירייה פועלת בכל האמצעים העומדים לרשותה לקידום תחושת הביטחון ופועלת בנושא בשיתוף פעולה עם המשטרה. לביא עדכן את נציגי הוועד לגבי שיחותיו ופנייתו לשר לביטחון פנים ח"כ גלעד ארדן בנושא, לרבות בכירי המשטרה, מפקד המחוז והמרחב, בדרישתו שתינתן עדיפות עליונה של המשטרה ללכידתם של מבצעי ההצתות.  "אנו מאמינים, כי פעילותה של המשטרה והיחידה המיוחדת החוקרת תישא פירות ותביא למעצר מבצעי ההצתות".  כן עדכן לביא את נציגי הוועד, כי העירייה הגבירה את סיורי השיטור העירוני ופקחי העירייה בצורה משמעותית לאורך היממה בשכונה וביצעה שורה של פעולות, לרבות עבודות עפר לחסימת הפרצות בחומה, הגברת תאורה ברחוב, גיזום מאסיבי של עצים, ניקיון  ועוד.
נציגי ועד שכונת דן  שרון פזרקר, פנינה חן, שלומי אוחנה, גילה קמחי ורמון בסטקר, הודו ללביא על הפגישה והציפו שורה של נושאים לטיפול בתחום הביטחון האישי, הצתת מכוניות, ונדליזם, נזק לרכוש, ניקיון ועוד. חברי הוועד ביקשו להציב בשכונה נקודת משטרה שתופעל ע"י מתנדבים ותושבי השכונה בשיתוף עם המשטרה והמנגנון העירוני.
ראש העיר אישר בקשת חברי הוועד ובימים אלה החל תהליך יישום הבקשה בשיתוף עם גורמי המשטרה ובהובלת מנכ"לית העירייה הגב' איילת כהן שלקחה חלק בפגישה.
נציג הוועד שרון פזרקר: "בשמי ובשם חברי ועד שכונת גני דן אני רוצה להודות על ההיענות והרצון הטוב של העירייה והעומד בראשה יואל לביא לתמוך בתושבי השכונה במצוקתם. אנו מאמינים שהאוזן הקשבת שקיבלנו , ההחלטה להקים בשכונה נקודת שיטור ושיתוף פעולה בין כל הגורמים: משטרה, עירייה ונציגות התושבים, תגביר את תחושת הביטחון ותביא לפתרון הבעיות מהן סבלו באחרונה תושבי גני דן".
כן סוכם על פגישה נוספת וסיור משותף לעירייה ולנציגי הוועד בשכונה על מנת לקדם סוגיות שונות לרווחת תושבי השכונה.
 
 
חזרה
Facebook