רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

הונחה אבן הפינה להקמת הקמפוס הטכנולוגי החדש שייבנה ברמלה וישמש כמרכז ידע

ראש עיריית רמלה יואל לביא, הודה לעמותת תפוח, קרן וואהל, קרן ווינברג, קרן היסוד, חברת בזק, וכלל השותפים והתורמים על הבחירה ברמלה. "היום רמלה קופצת מדרגה. אני מודה לכם על ההזדמנות האדירה שהנכם מעניקים לצעירים, לסדוק את תקרת הזכוכית ולהמריא אל עבר גבולות החזית הטכנולוגית העולמית"

בטקס מרגש שנערך ביום א' השבוע,  הונחה אבן פינה להקמת קמפוס טכנולוגי, פרויקט ייחודי וראשון של עמותת תפוח שישמש כמרכז ידע ומחקר לצעירים. את מגילת היסוד להקמת הקמפוס הניחו ראש עיריית רמלה יואל לביא, הרב הראשי לרמלה הרב יחיאל אבוחצירא ויו"ר עמותת תפוח דב קוטלר.

הקמפוס המיוחד מוקם בסיוען הנדיב של קרן וואהל, קרן ווינברג, קרן היסוד, חברת בזק, עמותת תפוח ועיריית רמלה. ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך את הנהלת העמותה על הבחירה ברמלה, הודה לכלל התורמים וציין, כי עמותת תפוח תקים במתחם שנבחר, מה שהיה בעבר מבנה אגף הגבייה בעיריית רמלה - חממה חדשנית שכל כולה מתחם חינוכי טכנולוגי מתקדם שיכלול מרכז הדרכה טכנולוגי ארצי, מרכז ידע קהילתי, אקסלרטור ו-Open Space ליזמים וצעירים. לביא: "היום רמלה קופצת מדרגה, אך מעבר להחלטתכם המבורכת לקבוע את מושבכם כאן ברמלה, אני מודה לכלל השותפים על ההזדמנות האדירה שהנכם מעניקים לצעירים, לסדוק את תקרת הזכוכית ולהמריא אל עבר גבולות החזית הטכנולוגית העולמית". לביא הודה בחום לנשיא ומייסד עמותת תפוח ליאון רקנאטי, על תרומתו לעיר ותושביה באמצעות פרויקט "נטע" להעצמה טכנולוגית, חברתית של ילדי העיר ועל היותו שותף של שנים לעיר רמלה ותושביה כמי שהקים את העמותה כגשר בין אומת הסטרט-אפ הצומחת ובין אוכלוסיית הפריפריה הגיאורגפית  והחברתית בישראל.

מר ליאון רקנאטי הודה בחום לכלל התורמים שהאמינו בתוכנית והפכו לשותפי אמת, כן הודה רקנאטי ללביא וציין, כי מבחינתו ההצלחה והתרומה של תפוח לחברה בישראל במשך 16 שנות קיומה הם מקור לגאווה ולנחת. רקנאטי  ציין, כי "לאורך כל הדרך הייתה העיר רמלה והעומד בראשה יואל לביא, הראשונים אליהם פנינו בחשיבה על מיזמים חדשים. רמלה הייתה עיר הפיילוט והפעילות האולטימטיבית ועל כך תודתי לכם, כי בורכנו בשותפות אמת". כן ברכו  והודו לכלל השותפים נציגת קרן וואהל הגב' מיכל הרצוג ונציג חברת בזק סמנכ"ל התקשורת גיא הדס.

מנכ"לית עמותת תפוח הגב' דפנה ליפשיץ ציינה, כי העמותה פועלת לסגירת הפער הדיגיטלי בישראל באמצעות פיתוח והפעלת תכניות בסיסיות ומתקדמות בתחומי הטכנולוגיה, הכשרות תעסוקתיות ופיתוח כישורי חיים. ליפשיץ: "אני מודה לעיריית רמלה והעומד בראשה על התמיכה, למנכ"לית העירייה הגב' איילת כהן על הובלת אורגני העירייה לשיתוף הפעולה הפורה. אנו שמחים לבנות את המרכזי השלישי שלנו ברמלה ולהעתיק את מטה הארגון ליישוב הדגל של הפעילות שלנו. אנחנו בונים ניום את מפת מרכזי הערים החדשות של המחר. כן הודעת ליפשיץ למחנה הטקס רובי שגב על הליווי רב השנים בפרויקט נטע ולכלל השותפים.
 
 
חזרה
Facebook