רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

הצלחה מסחררת לסטודיו m.g dance בהדרכתה של מיטל גואטה ניזרי

מופע סיום והישגים של סטודיו m.g dance התקיים בהיכל התרבות ברמלה, בהדרכתה של מיטל גואטה–נזרי,  בנושא  "להיטים".  הרקדנים הפגינו מקצועיות במופע שהיה מושקע וססגוני, אשר שילב ריקודים  וסרטונים שהוצגו על מסך גדול לנוחות הקהל, והמורה מיטל יחד עם שני מורים מהסטודיו, רקדו ריקוד משותף ומדהים.  המופע כלל תלבושות מרהיבות וכמובן, ריקודים בסגנונות שונים של כל קבוצות הסטודיו היפ–הופ, ג'אז, מחול מודרני, מחול יצירתי לגיל הרך ועוד.

הסטודיו מונה כיום  כ- 200 רקדנים, בנות ובנים,  והוא הגדול ביותר בעיר.  רוקדים בו  רקדנים מגיל שלוש וחצי – 18, כאשר הרקדנים נחלקים לפי קבוצות גיל:  הגיל הרך, גן,  א-ב, ג-ד ,ה-ו, חטיבה, תיכון ובנוסף להקת בוגרים.

הורים, בני נוער ותושבים הגיעו לצפות במופע, ומילאו את האולם עד אפס מקום.  התגובות היו נלהבות ומפרגנות מצד ההורים והצופים שהגיעו.   מיטל גואטה–ניזרי, מדריכת הסטודיו:

"הרקדנים נתנו את כל כולם על הבמה והוכיחו  שוב שעבודה קשה ועבודת צוות מביאה להישגים גבוהים. הם רקדו בצורה מקצועית ביותר ובהחלט רואים את השינוי שחל בהם משנה לשנה.  אני אוהבת את כולם, אנחנו לא רק סטודיו אלא משפחה אחת גדולה, ויש לציין את תמיכת ההורים המלווים את ילדיהם במשך השנה".

מנהל קנטרי רמלה, בוריס אוסטואב, הביע את הערכתו וציין לשבח את רקדני הסטודיו ואת מורתם מיטל שהצליחה להקים בשלוש השנים האחרונות את הסטודיו הגדול בעיר שמציע מגוון רחב של סגנונות ריקוד.

תודה לניסים רון, מנהל מחלקת ספורט ואירועים, לבוריס אוסטואב, מנהל קנטרי רמלה, לאברהם דזורייב, מנהל פרויקטים ואירועים  ולאבי ברנס, מנהל מרכז אומנויות.  
 
 
חזרה
Facebook