רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

רמלה, קרובה ללב שלך בצמצום הפער הדיגיטלי

קמפוס טכנולוגי חדש ייבנה ברמלה - ישמש כמרכז ידע ליזמים וצעירים עמותת תפוח ועיריית רמלה שמחות להציג את הקמת הקמפוס הטכנולוגי – חממה שכל כולה מתחם חינוכי מתקדם שיכלול מרכז הדרכה טכנולוגי ארצי. ראש עיריית רמלה יואל לביא: אני מודה לכל השותפים על הבחירה ברמלה

עמותת תפוח ועיריית רמלה שמחות להציג את פרויקט הקמת הקמפוס הטכנולוגי – פרויקט ייחודי וראשון בסוגו ברמלה.  הקמפוס המיוחד מוקם בסיוען הנדיב של קרן וואהל, קרן ווינברג, קרן היסוד. חברת בזק ועיריית רמלה.                                                                        
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך את הנהלת העמותה על הבחירה ברמלה, הודה לכלל התורמים וציין, כי עמותת תפוח תקים במתחם שנבחר, מה שהיה בעבר מבנה אגף הגבייה בעיריית רמלה - חממה שכל כולה מתחם חינוכי טכנולוגי מתקדם שיכלול מרכז הדרכה טכנולוגי ארצי, מרכז ידע קהילתי, אקסלרטור ו-Open Space ליזמים וצעירים.
מנכ"לית עמותת תפוח הגב' דפנה ליפשיץ ציינה, כי העמותה הוקמה בשנת 2000 במטרה להוות גשר בין אומת הסטרט-אפ הצומחת ובין אוכלוסיות הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל. העמותה פועלת לסגירת הפער הדיגיטלי בישראל באמצעות פיתוח והפעלת תכניות בסיסיות ומתקדמות בתחומי הטכנולוגיה, הכשרות תעסוקתיות ופיתוח כישורי חיים.  ליפשיץ:

"אני מודה לשותפים, התורמיםWohl foundationWeinberg foundation Keren Hayesod – UIA, בזק ולעיריית רמלה והעומד בראשה על התמיכה, אנו שמחים לבנות את המרכז ה-19 שלנו ברמלה ולהעתיק את מטה הארגון ליישוב הדגל של הפעילות שלנו. אנחנו בונים היום את מפת מרכזי החדשנות של המחר".
 

חזרה
Facebook