רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

ביקור כחול לבן במפעל שחקים טכנולוגיות ברמלה

ראש עיריית רמלה יואל לביא ביקר יחד עם ח"כ מיקי לוי (יש עתיד) סגן שר האוצר לשעבר, ביום חמישי האחרון במפעל 'שחקים טכנולוגיות' באזור התעשייה של רמלה. מפעל 'שחקים טכנולוגיות' הוא חלק מתעשיית לאו-טק תוצרת כחול-לבן. המפעל מייצר מתלים מיוחדים לחבלי כביסה וכן מעמדים למזגנים לכל רחבי הארץ ומעסיק עובדים בעלי מוגבלויות 

ראש עיריית רמלה יואל לביא ציין, כי רמלה מעודדת הקמת מפעלים בשטחה ו"שחקים טכנולוגיות" היא דוגמא טובה לתעשייה ישראלית כחול לבן. לביא הוסיף, כי הוא רואה חשיבות רבה בעידוד הייצוא וקידום מוצרי כחול לבן, זאת מתוך הכרה שהתעשייה היא אחת ממנועי הצמיחה החשובים במשק מפותח.

ח"כ מיקי לוי: "בכל שבוע אני מבקר במפעל כחול-לבן אחר כדי לחזק את התעשייה הישראלית שלנו ולעמוד מקרוב על הבעיות איתם מתמודדים התעשיינים בארץ. הצניחה שאנו חווים בשנה האחרונה בייצוא הישראלי והצמיחה השלילית במשק, מחייבות אותנו לצאת לשטח ולהבין לעומק את האתגרים, הבעיות ואת החסמים הביורוקרטים איתם מתמודדת התעשייה בארץ. ב'שחקים וטכנולוגיות' פגשתי מנהלים שהצליחו ליצור במו ידיהם מפעל רווחי ומפואר שעם דחיפה קלה ועזרה ממשלתית יוכל בנקל לייצא את מוצריו. המפעל ברמלה הוא דוגמא מופלאה להצלחה הכבירה גם של תעשיית הלאו-טק בישראל".


חזרה
Facebook