רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

מרמלה לבית הלבן בארה''ב

יסמין בכריה תושבת רמלה, מגשרת הפועלת במסגרת מרכז קשתות לצעירים, השתתפה בכינוס העולמי של המנהיגות הצעירה של הוועד היהודי אמריקני שהתקיים החודש בוושינגטון די.סי בארה"ב.  באירוע השתתפו מאות צעירים מכל העולם בהם עשרות מנהיגים ממדינות שונות שדנו בסוגיות שונות בעתיד ישראל והעם היהודי בארץ ובעולם. ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך על ההשתתפות והבחירה בתושבת העיר למשימה וציין, כי מערכת החינוך העירונית פועלת לעידוד וטיפוח מנהיגות צעירים.                                                       

במהלך הכנס שהתרחש בוושינגטון די.סי, נפגשה יסמין עם נציגים מהבית הלבן, סנטורים ידועים פוליטיקאים ישראליים וביניהם שגריר ישראל באו"ם, דני דנון שלקח גם הוא חלק פעיל בהסברה הישראלית. בכנס, הציגה יסמין את החיים ברמלה כעיר רב-תרבותית על כל גווניה, לרבות פרויקטים מוצלחים שנעשו בתוך מרכזים קהילתיים שונים הנותנים מענה לטובת כלל האוכלוסייה. יסמין הסבירה על פועלה החברתי כרכזת רב תרבותית המקדמת את המרחב המשותף בעיר באמצעות דיאלוג וגשר עם התרבויות השונות. הישג זה, הוא עוד אות הצלחה לכך שרמלה ממשיכה להיות על המפה ולהוכיח בכל פעם מחדש את צמיחתם של אנשים מוכשרים בעלי נציגות ראויה בארץ ובעולם. יצוין כי הוועד היהודי אמריקני (AJC

הוא ארגון א-פוליטי, ללא כוונות רווח, שנוסד כארגון חלוצי לזכויות אדם וכמוביל בתחום הפעילות המדינית היהודית ובדיפלומטיה הבינלאומית ודאגה לרווחת העם היהודי ולמדינת ישראל, ולקידום זכויות אדם וערכי הדמוקרטיה בארה"ב ובעולם כולו.  
 
 
חזרה
Facebook