רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

עיריית רמלה השיקה אתר אינטרנט חדש ומתעדכן למתנדבי העיר רמלה

האתר החדש הושק והוקם באמצעות היחידה להתנדבות עירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים ומחלקת הדוברות. ראש עיריית רמלה יואל לביא: מדובר בשלב חשוב בהנגשת ההתנדבות באינטרנט לכלל תושבי העיר והמתנדבים. אני מזמין את תושבי העיר לגלוש באתר המתנדבים החדש ולהצטרף למשפחה המתנדבת ברמלה    עיריית רמלה השיקה השבוע את אתר מתנדבי העיר "מתנדבים ברמלה" באמצעות היחידה להתנדבות עירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים ומחלקת הדוברות. האתר החדש הוקם על פורמט האתר העירוני והוא ייתן ביטוי לכלל הארגונים, העמותות והפרויקטים ההתנדבותיים המתקיימים ברמלה. האתר כולל שורה של נושאים בהם: חדשות שוטפות על פעולות המתנדבים בעיר, מערך המתנדבים, הארגונים והעמותות הקיים ברמלה, התנדבות בחירום, גלריית תמונות ועוד.
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך על היוזמה להקמת האתר וציין, כי הוא רואה בהתנדבות ערך עליון. "אני מאמין שפיתוח מערך ההתנדבות העירוני תורם לחוסנה של העיר ומעצים את דימויה החיובי. מדובר בשלב חשוב בהנגשת ההתנדבות באינטרנט לכלל תושבי העיר והמתנדבים הפועלים ברמלה. האתר שפותח ונבנה, סוקר את מערך ההתנדבות הפועל בעיר ומרכז את מגוון התחומים והאפשרויות העומדים לרשות התושבים להתנדב ברמלה. אני מזמין אתכם תושבי העיר- בני נוער, צעירים ובוגרים לגלוש באתר המתנדבים להצטרף למשפחה המתנדבת ברמלה".                                                                                            
מנכ"לית העירייה הגב' איילת כהן ציינה, כי הנהלת העיר רואה חשיבות רבה בהקצאת משאבים ותקציבים לקידום ערך ההתנדבות בעיר ולעידוד פעילות התנדבותית בעיר וכי השקת האתר החדש מהווה נדבך נוסף לקידום מערך המתנדבים בעיר.                           
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים הגב' אילנה שנבל ציינה, כי האתר מופעל ע"י יחידת ההתנדבות העירונית והוא מאגד את כל תחומי ההתנדבות הפועלים בעיר. שנבל הוסיפה, כי יחידת ההתנדבות העירונית מובילה ומקדמת את מערך ההתנדבות בשיתוף פעולה מלא עם כלל ארגוני המתנדבים, מערכת החינוך, הצעירים והאוכלוסייה הבוגרת. "ככל שפעילות ההתנדבות בקהילה רבה יותר, רב יותר חוסנה של הקהילה ושל פרטיה".                                                        
מנהלת תחום ההתנדבות העירונית הגב' הילה ירושלמי ציינה, כי האתר נבנה תוך חשיבה משותפת עם מחלקת הדוברות ובשיתוף כלל הארגונים העמותות והשותפים לקידום ההתנדבות ברמלה בשגרה ובחירום והוא מאפשר להתרשם מהפעילות הענפה של רמלה כעיר רב תרבותית. "אני מזמינה את תושבי העיר ומתנדביה הרבים הפועלים במסירות רבה בתחומי החיים השונים, לגלוש באתר החדש, לעודד ההתנדבות כאורח חיים, להתרשם ולהביע דעתם".
יו"ר ארגוני המתנדבים ברמלה בני פרג'ון, ברך על השקת האתר וציין את שיתופי הפעולה המניבים עם הנהלת העירייה באמצעות יחידת ההתנדבות העירונית לרווחת כלל מתנדבי העיר ותושביה. "לא בכדי, זוכה מערך ההתנדבות ברמלה להוקרה ולהכרה ברמה הארצית ואף זכה בפרסים ואותות הצטיינות". 
 
 
חזרה
Facebook