רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

גם אנחנו משפיעים על איכות החיים ברמלה

נמשך קמפיין ההסברה "ברמלה אוכפים את החוק ושומרים על איכות החיים" והפעם מערכי שיעור בבתי הספר להגברת המודעות למיגור הוונדליזם, הקמות הרעש, השלכת פסולת ברשות הרבים ושימוש כחוק באופניים חשמליים

ג
ם השבוע המשיכה העירייה בקמפיין ההסברה "ברמלה אוכפים את החוק ושומרים על איכות החיים" . הקמפיין כלל שורה של פעילויות ואירועי הסברה לתושבי העיר ובמערכת החינוך, ביוזמת העירייה, הפיקוח העירוני, תכנית עיר ללא אלימות, יחידת ההתנדבות העירונית, משטרת רמלה והשיטור העירוני.
בין היתר כללה הפעילות העברת מערכי שיעור בבתי הספר בעיר על-ידי מדריכי מוגנות, ועובדי מניעה ממשטרת תחנת רמלה בהתאם לתכנים ייעודיים שהועברו מתכנית עיר ללא אלימות, בהם הודגשו המסרים והחוקים: השלכת פסולת ברשות רבים, ונדליזם, מיגור תופעות הרעש ברחבי העיר ושימוש באופניים חשמליים שלא על פי חוקי התעבורה, וכן החשיבות שבשמירה על איכות החיים .                                                                                 
אירועי ההסברה יימשכו גם במהלך השבוע הזה בשוק רמלה ובשעות הערב על-ידי סיירת ההורים להטמעה נוספת של המסרים, יחולקו בעיר לתושבים סטיקרים  ובהם הכיתוב "רמלה קרובה ללב שלי – גם אנחנו משפיעים על איכות החיים", אליהם נלוו פליירים הסברתיים ייעודיים לכלל התושבים.                                                                          
יצוין, כי העירייה בשיתוף המשטרה הכינה תוכנית עבודה מיוחדת למיגור תופעות עבירות איכות החיים בארבעה נושאים מרכזיים בהם: מיגור בעיית הקמות הרעש, עבירות חנייה, הפרעה לתנועה, אלימות נהגים בעיקר בציר הרצל, תופעת הירי באירועי שמחה אשר יטופלו על-ידי שוטרי התחנה ובעיית הניקיון, השלכת פסולת ברשות הרבים שתטופל על-ידי פקחי העירייה ואנשי יחידת השיטור הקהילתי.                                                                                                                     
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ציין כי העירייה רואה חשיבות רבה  במיגור עבירות איכות החיים. "אין מנוס מאכיפה מוגברת כנגד כל מי שיפר את החוק בנושאים הפוגעים באיכות חיי התושב.  על כלל התושבים להבין, כי המטרה המרכזית בתוכנית היא להביא לשיפור ושדרוג משמעותי באיכות החיים בעיר. בתום תקופת ההסברה תבוצע אכיפה ללא פשרות והנחות".                                
 
 
חזרה
Facebook