רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

אמי"ת רמלה לדורותיו – כנס בוגרים

כנס בוגרי בית החינוך הדתי טכנולוגי אמי"ת רמלה נערך בבית הספר, בהשתתפותם של כ-200 בוגרי בית הספר ב-40 השנים האחרונות. בכנס נועדו הבוגרים, צעירים לצד וותיקים, תלמידים לצד אנשי צוות, והעלו יחד חוויות וזיכרונות מהשנים הרבות בהן למדו בבית הספר.

ההתרגשות הרבה אפיינה את הכנס בעיקר בקרב הבוגרים הוותיקים שחלקם כבר סבים וסבתות והמפגש עם הצוות הוותיק והמייסד, לאחר כ-40 שנה, לא השאיר לחי יבשה.
המפגש תוכנן ואורגן ע"י  ורד עוזרי רכזת בוגרים בביה"ס, כבר לפני כחצי שנה, שציינה כי היא שמחה שהגיעו בוגרים רבים וניכר כי הם חיכו בקוצר רוח ובהתרגשות רבה לקראתו.

הכנס עצמו נפתח במפגש חברים ברחבת ביה"ס ובארוחת ערב. בהמשך נערכה מסכת ברכות, זיכרונות וסרטונים (שהועלו לאתר ביה"ס), ובסופו הופיע הסטנדאפיסט עמירם טובים.  מלבד תלמידים, בוגרים ואנשי צוות נכחו מייסד ביה"ס ד"ר יצחק זוזוט, ראש קהילת ירושלים ברשת אמי"ת גברת בתיה אריאלי,  מפקח ביה"ס ובכירים נוספים. מנהל ביה"ס יזהר אפגן ציין כי מטרת הכנס מלבד המפגש החשוב והמרגש כשלעצמו, הייתה גם חיבורים בין הבוגרים לבין תלמידיו הנוכחיים של ביה"ס, שהתוודעו לראשיתו של ביה"ס, לתרומתו הרבה לחברה הישראלית ולחשיבות הלמידה.
 
 

חזרה
Facebook