רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

התכנית להתחדשות עירונית והסכמי הגג ישדרגו את איכות החיים ברמלה

ראש עיריית רמלה יואל לביא, בטקס המסורתי לחג הפסח תשע"ו: "התכנית להתחדשות עירונית והסכמי הגג ישדרגו את איכות החיים ברמלה" לביא הודה לעובדי העירייה וארגוני המתנדבים על עבודתם המסורה, הדגיש כי העיר מצויה באחת מנקודות המפנה והשיא שלה והבטיח להמשיך להשקיע בחינוך, בפיתוח העיר ובמתן סל שירותים מגוון, איכותי וזול ביותר לתושבי העיר
עובדי עיריית רמלה ציינו היום  (יום חמישי י"ג בניסן תשע"ו 21.4.16  )את ערב חג הפסח בהיכל התרבות העירוני.  ראש העיר מר יואל לביא, בירך את עובדי העירייה, מנהלי המחלקות  והאגפים וכלל המתנדבים, שוטרי ולוחמי האש, לרגל החג והודה להם על עבודתם המסורה למען תושבי העיר ותרומתם לקידום העיר.
לביא הודה לסגניו מ"מ ראש העיר עו"ד מוטי יצחקי, וסגן ראש העיר ניסים פנחסוב על תרומתם לקידום שירותי העירייה לתושב, למנכ"לית העירייה  הגב' איילת כהן, על עבודתה המסורה וציין, כי רמלה מצויה באחת מנקודות המפנה והשיא של העיר.

האירוע נערך במעמד ראש העירייה יואל לביא, מ"מ ראש העיר עו"ד מוטי יצחקי,  רב העיר הרב יחיאל אבוחצירא, ראש בית חב"ד ברמלה הרב אברהם מדוויל  שברכו בדברי תורה ויו"ר  מרחב השפלה בהסתדרות משה ארבלי שברך את ציבור העובדים, מפקד משטרת רמלה סנ"צ ישי שלם, יו"ר המועצה הדתית עו"ד סמי ישראל,  מפקד כיבוי האש איילון רמי אברהם, יו"ר בית יד לבנים סימו אברהמי, יו"ר ועד עובדי העירייה שלום אליהו שברך את עובדי העירייה והנהלת העיר להמשך שיתופי פעולה, חברי מועצה, נציגי הוואקף המוסלמי, נציגי הכנסיות, נציגי ארגוני המתנדבים ועוד.

ראש העיר הדגיש בדבריו, כי רמלה ממשיכה להוות גורם חיובי בביקוש לנדל"ן וכי בהתאם לתוכנית החומש יושם דגש השנה ובשנים הקרובות לקידום התוכנית להתחדשות עירונית במסגרתה פועלים במקביל כ-15חברות יזמיות שונות.
לביא הדגיש בדבריו את העובדה שהעירייה שמה דגש מיוחד בהשקעותיה בתחום מערכת החינוך העירונית שממשיכה לקטוף הצלחות רבות הן ברמה המקומית והן ברמה הארצית. ראש העיר התייחס בדבריו לנושא הפיתוח הרחב המתבצע בעיר, בניית שכונות חדשות, תחילתה של העבודה על בניית ההפרדה המפלסית 132 בכניסה לעיר, בנייתו של כביש 200 החשוב שיחבר את העיר לכביש 44 וכביש 431 , בניית מוסדות חינוך ובתי ספר חדשים ועוד.

במסגרת הטקס העניק לביא ללוחם הטאקוונדו רון אטיאס ומאמנו יחיעם שרעבי מלגה על הישגיו כאלוף אירופה וכמי שייצג את ישראל באולימפיאדת ריו 2016.

כן ערכה מחלקת משאבי אנוש בעירייה, טקס צנוע של הענקת שי לעובדים בעלי וותק של 25 שנה ועובדים שפרשו לגמלאות. על החלק האומנותי באירוע ניצחו רקדני להקת הג'אז באנג'י של יהודית דביר – נבון ודניאל סעדו מלהקת רמנוער. את האירוע הפיקו צוות מחלקת ספורט ואירועים בניהולו של ניסים רון, אברהם דזורייב, אבי ברנס ומנחה הטקס רובי שגב.
 
 
חזרה
Facebook