רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

מפרגנים בסדנת מחמאות למתנדבי העיר רמלה

לקראת חג הפסח וחג הפסחא קיימה עיריית רמלה ערב הכשרה מיוחד ומעצים למתנדבי העיר בהשתתפות עשרות ראשי ארגונים, עמותות ומתנדבים. יו"ר ארגוני המתנדבים ברמלה בני פרג'ון: מערך ההתנדבות ברמלה הוא מודל לעשייה ענפה רב-תרבותית ולשיתוף פעולה, שקיפות ופרגון הדדי

עיריית רמלה באמצעות יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים ויו"ר ארגוני המתנדבים, קיימה ערב הכשרה מיוחד למתנדבי העיר רמלה. את האירוע גדשו ראשי ארגונים, נציגי עמותות ומתנדבים שעברו סדנת פרגון מרתקת ומעצימה על ידי הקומפלימנטור, גיא שני. 
יו"ר ארגוני המתנדבים בני פרג'ון, בירך את המתנדבים והודה על שיתופי הפעולה בין העירייה ויחידת ההתנדבות העירונית לבין הארגונים לטובת מתנדבי העיר והדגיש, כי מערך ההתנדבות ברמלה הוא מודל לעשייה ענפה רב תרבותית, תוך שיתוף פעולה, שקיפות ופרגון הדדי.
רכזת התנדבות עירונית הילה ירושלמי, סקרה בפתיחת הערב את פעילות יחידת התנדבות העירונית ברבעון האחרון וברבעון הקרוב והציגה פרויקטים חדשניים המתקיימים כגון בחירתה של העיר רמלה להשתתף בתכנית חדשנית של משרד הרווחה לשילוב בעלי צרכים מיוחדים בהתנדבות. ירושלמי: "סדנת הפרגון היא עוד אבן דרך בהכשרת המתנדבים ובהוקרת העירייה למערך המתנדבים, זאת כדי שנמשיך לפעול יחד למען מטרה משותפת ולמען הקהילה החיה בעיר. תודה לבני פרג'ון על התמיכה והליווי".
כאמור, חלקו השני של הערב כלל סדנת פרגון 'מחמאות או לא להיות' במהלכה התנסו המתנדבים בפרגון האחד לשני ונהנינו משרשרת של מצבים אנושיים משעשעים.
תודה לצוות המפיק של הערב למען המתנדבים על הכיבוד העשיר והבריא, בהן: כוכי ליבוביץ, נורית צרויה, ולצוות הספרייה והעומדת בראשה, הגב' דניאלה לבקוביץ.
תושבים המעוניינים לקחת חלק בעשייה ההתנדבותית ברמלה מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 08-9771803, או באמצעות המייל./hilay@ramla.muni.il.
 
 
חזרה
Facebook