רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

חה"כ רחל עזריה: רמלה היא עיר המהווה דוגמא לקידום נשים

ח"כ הכנסת רחל עזריה (כולנו) התארחה השבוע בלשכתו של ראש עיריית רמלה יואל לביא, שסקר בפניה את הפרויקטים המרכזיים בהם עוסקת העירייה. 

לביא סקר את מצבה הדמוגרפי כלכלי חברתי של העיר והדגיש את המשאבים הרבים שהעירייה מקצה לקידום מערכת החינוך העירונית, קידום נשים ופיתוח השכונות הוותיקות והתוכנית להתחדשות עירונית.                                                                                                             
ח"כ עזריה הודתה ללביא על הביקור וציינה, כי "רמלה היא עיר נהדרת במיקום מצוין בטבורה של מדינת ישראל ועם פוטנציאל גדול. אחד הדברים שבלטו בסקירת ראש העיר היה הבולטות של נשים בדרג הניהולי של העיר. לא בכל עירייה רואים נשים רבות כל כך בעמדות בכירות כמו ברמלה, וזו תעודת כבוד לעיר שמקדמת נשים". ח"כ עזריה הוסיפה, כי אין ספק שהחינוך הוא המפתח להצלחה של צעירי העיר, ולהשארת משפחות בה, וניכרת העבודה הטובה שנעשית בעיר, תחת הנהגתו של יואל לביא. "בביקורי בבית הספר אמית בעיר, פגשתי נערות חכמות ונפלאות עם צוות מורים מסור. כחברת מפלגת כולנו, החיבור לשטח הוא הדלק שלי בכנסת ולכן היה לי חשוב להגיע לרמלה, עיר רב תרבותית ועשירה כל כך במרקם האנושי שלה". ח"כ עזריה הדגישה, כי תפעל להסרת חסמים וקידום תוכניות עירוניות שעלו במסגרת הפגישה עם ראש העיר.
 
 
חזרה
Facebook