רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

סגן יו"ר הכנסת ח"כ אורן חזן בביקורו ברמלה

רמלה עיר צעירה שמושכת וקולטת מאות זוגות צעירים.

ראש עיריית רמלה יואל לביא אירח השבוע בלשכתו את סגן יו"ר כנסת ישראל , ח"כ אורן חזן. לביא סקר בפני ח"כ חזן את תוכניות העירייה לקידום ההתחדשות העירונית ובניית שכונות חדשות בעיר. לביא הדגיש בסקירתו, כי התוכנית להתחדשות עירונית תביא לשינוי משמעותי במרחב הציבורי והפרטי בעיר ולמעשה מדובר בתוכנית שתשנה את פני העיר.
לביא הדגיש, כי הנהלת העיר הציבה בראש סדר העדיפויות את מימוש התכנית להתחדשות עירונית לרווחתם של תושבי העיר. מטרות תכנית ההתחדשות העירונית הינן שדרוג יחידות הדיור אשר אינן ממוגנות מפני רעידת אדמה ואין בהם אמצעי מקלוט, או חדרים מוגנים, הנדרשים בשעת חירום.                                                                   
סגן יו"ר הכנסת ח"כ אורן חזן הודה ללביא על הביקור וציין, כי ניכר שרמלה מצויה בתקופת פיתוח גדולה וכי הביקוש לעיר הולך וגדל. ח"כ חזן: "רמלה עיר צעירה שמושכת וקולטת מאות זוגות צעירים מרחבי הארץ, הן בשל מיקומה המדהים במרכז הארץ, כ-15 דקות מת"א, הן בשל מחירי הדיור האטרקטיביים והן בשל סל שירותים, בדגש לשירותי חינוך מתקדמים הניתנים לתושבי העיר". ח"כ חזן, אליו התלווה עוזרו הפרלמנטרי ניר רגב, הוסיף, כי רמלה היא דוגמא לעיר בה חיים בדו-קיום אמיתי זה לצד זה יהודים וערבים וכי יפעל לקידום התוכנית העירונית להתחדשות עירונית בינוי פינוי בעיר.   

מול היזמים. 
לביא הוסיף, כי בבסיסן של תכניות בינוי-פינוי עומדת הדרישה שהדיירים יעברו ישירות מדירותיהן הישנות לדירות חדשות שייבנו טרם הפינוי ללא תמורה כספית, כך שבעלי הדירות אינם מסכנים לא את ביתם ולא את כספם. "השתתפות בפרויקט תניב לדיירים דירות גדולות ומרווחות יותר באופן משמעותי, ממוגנות, וערכן הכלכלי יהיה גבוה מהדירות הישנות". לביא הוסיף, כי העירייה תקפיד לשמור על זכויותיהם של התושבים מול היזמים. 

 
 
חזרה
Facebook