רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

תורמים באהבה לאקי"ם רמלה

ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך את עשרות המתנדבים וציין, כי הוא רואה חשיבות רבה בפעילות למען רווחתם של האנשים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית

במסגרת פעילות אקים רמלה לקראת פורים מבצעים מתנדבי העמותה פעילות התנדבותית ענפה בה נמכרים כ- 11,000 משלוחי מנות ומארזים מיוחדים לפורים. 
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך והודה למתנדבי אקים רמלה, על היוזמה והדגיש, כי הוא רואה חשיבות רבה בדאגה לאוכלוסיות בעלי הצרכים המיוחדים ורווחת אנשים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית. לביא: ״אני רואה בפעילות זו ערך עליון בקביעת אופייה המוסרי והערכי של הקהילה״. מנכ״לית העירייה הגב׳ איילת כהן ציינה, כי העיר רמלה מאמינה בנתינה למען האחר ומעודדת את כלל המערכות העירוניות להתנדבות. כהן הוסיפה, כי הפעילות מתבצעת באמצעות מתנדבי אקים ומתנדבים רבים, באמצעות יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים, כל זאת לקידום מענים ופתרונות למשפחות ויחידים ושדרוג איכות חייהם.
יו"ר אקים רמלה ויו״ר ארגוני המתנדבים בני פרג׳ון, הודה לראש העיר על תמיכתו בארגון וציין, כי מזה שנים רבות הוא חש את התמיכה והאהבה הרבה מנציגי העירייה השונים שתורמים באהבה למען חיזוק המרקם החברתי וחיזוק בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית. ״כי רק ביחד נגשים עוד חלום״.

השתתפו במפגש, רכזת התנדבות עירונית הילה ירושלמי, סגנית יו״ר אקים רמלה עדנה מור, והמתנדבים : שולה שריקי, נעמי חיו ואלכס
קוטובסקי. יודגש, כי כל ההכנסות הן תרומה לרווחת אנשים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית. 
 
 
חזרה
Facebook