רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

עיריית רמלה חגגה ל-34 מילדי העיר את טקס בר המצווה

הנערים הנרגשים תושבי רמלה חגגו השבוע עם בני משפחותיהם את טקס בר המצווה, שאורגן כמיטב המסורת על-ידי עיריית רמלה.  מנכ"לית העירייה הגב' איילת כהן בירכה את חתני בר המצווה ואיחלה להם הצלחה ומזל טוב 
34 נערים תושבי רמלה חגגו השבוע באולמי 'אמביינטה' ברמלה את טקס בר המצווה, במסגרת פרויקט עירוני מיוחד.  נרגשים מהמעמד חגגו חתני המצווה ביחד עם בני משפחותיהם את האירוע והודו בחום לכל הגורמים שעמלו בחודשיים האחרונים על הפקת הטקס.
מנכ"לית העירייה הגב' איילת כהן, בירכה את הנערים בשם עיריית רמלה והעומד בראשה יואל לביא, וציינה, כי חגיגות בר המצווה מסמלות עבור הנערים את תהליך ההתבגרות ונטילת האחריות. כהן הדגישה, כי העירייה רואה חשיבות רבה בקיום הפרויקט המיוחד והמרגש שהפך למסורת ואיחלה לילדי המצווה הצלחה ומזל טוב.
נכחו: הרב אברהם מדוויל, ראש המועצה הדתית ברמלה עו"ד סמי ישראל, מנהל סניף בנק הפועלים ברמלה שאול חמרה שתמך בהפקת האירוע, תורמים, מנהלי אגפים ומחלקות בעירייה, בני משפחה ועוד.
ביום שני השבוע יצאו בני המצווה מרמלה לחגוג את טקס הנחת התפילין בכותל המערבי בירושלים.   מלווים בבני משפחה ומתנדבים יצאו הנערים לכותל המערבי, שם קיימו טקס מרגש במהלכו הניחו חתני המצווה תפילין.
מנהל מחלקת ספורט ואירועים ניסים רון, שהפיק את האירוע עם צוות משרדו בשיתוף המחלקה לשירותים חברתיים, אגף החינוך והנוער ומחלקת הקליטה ציין, כי האירוע היה מרגש עד דמעות וכי ההכנות להפקתו נמשכו כשלושה חודשים. לדבריו, כל חתני בר המצווה זכו להכנה מוקדמת להנחת התפילין והכרת התפילות והברכות וקיבלו סט תפילין מהודר, לרבות לבוש חגיגי כיאה לאירוע בר המצווה.    רון בירך את החוגגים והודה לכל הגורמים שתרמו ביד נדיבה לפרויקט ייחודי אותו הנחיל מאז נכנס לתפקידו ראש עיריית רמלה. "האירוע הפך למסורת רבת שנים פרי יוזמתו של ראש העירייה יואל לביא. במסגרתו זכו לאורך השנים למעלה מ-1000 נערים ונערות לקחת חלק בפרויקט המרגש הזה".  תודה למנחה הטקס רובי שגב, שגייס במהלך החודשים האחרונים תורמים וספונסרים שתרמו ביד נדיבה למימון האירוע, למנהל היחידה התורנית אליקים ויסנשטרן, למנהל יחידת האירועים אברהם דזורייב, לאבי ברנס וצוות להקת מרכז מחול ולמתנדבות מרסל אדוט, כוכי לבקוביץ וסוזי בכר שמלוות באהבה רבה את הנערים שנים רבות. 

כאמור, החוגגים סיימו את טקס בר המצווה במסיבה מרגשת בה נטלו חלק בני המשפחה הנרגשים. התוכנית כללה הדלקת נרות מסורתית
 
 

 

חזרה
Facebook