רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות 2016 - כללי

רמלה בצמרת רשימת הרשויות הידידותיות לעסקים קטנים

רמלה מוקמה במקום ה-5  מבין 50 רשויות בקטגוריית שביעות הרצון משירותי העירייה במסגרת סקר מיוחד שערך משרד הכלכלה והתעשייה.      
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך על ממצאי הסקר וציין, כי העירייה רואה בבעלי העסקים הקטנים והבינוניים חלק בלתי נפרד מהעיר וצביונה המיוחד ומסייעת לחוסנם, איתנותם והסדרת פעילותם
העיר רמלה מוקמה בצמרת רשימת הרשויות הידידותיות ביותר לעסקים קטנים ובינוניים. מטרת הסקר אותו ערך משרד הכלכלה והתעשייה היה לבחון את רמת הידידות של כל עיר לקידום העסקים הקטנים במספר מדדים בהם: שביעות רצון העסקים, קידום עסקים, שירותי העירייה, נגישות המידע באתר העירוני,  הסדרי אכיפה,  גובה ארנונה, תשלומים ועוד.  בציון מדד שביעות הרצון משירותי העירייה לעסקים הקטנים והבינוניים, הסדרה ואכיפה, תשלומים וקידום עסקים, דורגה רמלה במקום ה-5 מבין 50 רשויות.
ראש עיריית רמלה יואל לביא, ברך על ממצאי הסקר וציין, כי העירייה רואה בבעלי העסקים הקטנים והבינוניים חלק בלתי נפרד מהעיר וצביונה המיוחד ומסייעת לחוסנם איתנותם והסדרת פעילותם. במסגרת הסקר נדגמו בכל רשות עשרות עסקים מ-8 תחומים שונים.
מנהלת רישוי עסקים בעיר הגב' שרון אטנר ציינה, כי העירייה רואה בעסקים לקוחות לכל דבר. "אנו משתדלים להעניק לבעלי העסקים הקטנים והבינוניים הדרכה והכוונה על מנת שיפעלו כחוק". אטנר ציינה, כי אחת הדוגמאות לקידום העסקים היא נושא הנגישות. כחלק מהשירות העירוני  ביצעה העירייה סקר נגישות עבור 435 עסקים קטנים שחסך לבעליהם אלפי שקלים, במסגרת אישורי ההנגשה להם נדרשו.
 
 
חזרה
Facebook