רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

רמלה גאה במתנדביה!


עיריית רמלה קיימה ערב הוקרה והצדעה למערך ההתנדבות בעיר בסימן 'רמלה גאה במתנדביה' .
כ-600 מתנדבים, שותפים ותורמים פקדו את האירוע והוכיחו עשייה התנדבותית ענפה ומבורכת 

כ-600 מתנדבים, אנשי ציבור, ראשי עמותות, ארגונים, שותפים ותורמים השתתפו ביום חמישי  (20 ביולי) בערב הצדעה מיוחד למתנדבי העיר רמלה. האירוע המיוחד שהתקיים בהיכל התרבות העירוני הופק ע"י יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במחלקה לשירותים חברתיים, בשיתוף מחלקת ספורט ואירועים, היכל התרבות ברמלה ומתנדבי העיר.

ראש עיריית רמלה יואל לביא ציין, כי העירייה מוקירה את פעילות ותרומתם של מתנדבי רמלה, הארגונים, העמותות השונות התורמים לתושבי העיר בנתינה גדולה של אהבה.            

מ"מ ראש עיריית רמלה עו"ד מוטי יצחקי, ברך את כלל המתנדבים וציין, כי פעולתם למען הקהילה מהווה דוגמא לסולידאריות חברתית וערבות הדדית והוסיף, כי "העיר רמלה מאמינה בנתינה למען האחר ומעודדת את כלל המערכות העירוניות להפעיל תוכניות רבות, ככל הניתן עבור כלל תושבי העיר, תבורכו על נתינתכם".

את האירוע פתחה מנהלת תחום ההתנדבות העירונית, הילה ירושלמי בסקירת פעילות היחידה לאורך השנה שהתמקדה במספר פרויקטים תחת הכותרת גאים להתנדב ברמלה. "למעלה מ-6500 מתנדבי רמלה בני העדות, המגזרים, הקהילות והגילאים השונים מספרים את סיפורה של רמלה - סיפור של נתינה ואהבה, זהו אינו סיפור של גודל אלא סיפור של גדולה, התנדבות כתרבות עירונית". ירושלמי הודתה לכלל השותפים והמתנדבים על פעילותם לאורך כל השנה ותרומתם להפקת הערב.

כן ברכו והודו למתנדבי העיר על פעילותם למען הקהילה, יו"ר ארגוני המתנדבים בני פרג'ון, מפקחת משרד הרווחה לתחום ההתנדבות סופי קרוטר, יו"ר בית חב"ד רמלה הרב אברהם מדוויל, חבר המועצה ומתנדב פעיל עמאר אבו גאנם. כן כיבד בנוכחותו יו״ר ארגון החסד יד ביד הרב יעקב גלויברמן.

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים אילנה שנבל ברכה והדגישה, כי מרגש לראות את הפריסה הרחבה של הפעילות ההתנדבותית למגזרים רחבים של החברה הרב תרבותית החיה ברמלה "תודה לכלל המתנדבים, התנדבותכם מעצימה את הקהילה". כן הודתה שנבל לירושלמי על עבודתה אותה הגדירה כמנוע רב עוצמה המקדם ומרחיב את נתיבי ההתנדבות למען הקהילה. את האירוע הנחה מנהל פרויקטים מיוחדים רובי שגב. האירוע היה מרשים וכלל חלוקת תעודות הוקרה לכלל הארגונים, העמותות והמסגרות המפעילות מתנדבים. על החלק האומנותי ניצחו במופע שירה והומר ישראליים משה להב הטיש הגדול, להקת רמים בניצוחו של בן אלקיים, ביסאן אבו לאבן שרגישה בשירתה והסטנדאפיסטית יעל קפיטולניק. תודה מיוחדת  למתנדבים סוזי בכר, כוכי ליבוביץ, דוד שטיינמץ, עמאר אבו גאנם, בלה כהן, אינגה חן, רבקה חדד, סיגל בן סימון, איריס רושנסקי, נורית צרויה, אושרי חבושה ניצן  טפטה ונוער מתנ"ס פידל, מועצת הנוער בראשות עדן מרואלי, נוער אחרי - על תרומתם להצלחת ערב ההוקרה.

 
 
 
 
חזרה
Facebook