רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

תכנית רדיו להתנדבות ברמלה - רדיו חזק למתנדבי רמלה

יחידת ההתנדבות העירונית, מחלקת הדוברות - מרכז התקשורת העירוני ורדיו קול רמלה 106 אף אם, השיקו תוכנית רדיו חדשה לעידוד ההתנדבות. ראש עיריית רמלה יואל לביא ברך על היוזמה: "פיתוחה של ההתנדבות ברמלה מקדמת, את העיר, מסייעת לתושביה ומעשירה את מתנדביה"

 

יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים ומחלקת הדוברות, מרכז התקשורת העירוני- רדיו קול רמלה 106 אף-אם , השיקו השבוע תוכנית רדיו שבועית קבועה בנושא התנדבות. את התוכנית תגיש הודיה פרטוק תלמידת תיכון לילינטל הלומדת במגמת תקשורת ומתנדבת ברדיו קול רמלה.                                   
ראש עיריית רמלה יואל לביא ברך על היוזמה וציין, כי העירייה הציבה לעצמה מטרה לעודד ולקדם ככל הניתן את רוח ההתנדבות בקהילה תוך הרחבת מעגל המתנדבים הפועלים בשורה ארוכה של תחומים למען הזולת. לביא: "התוכנית תחשוף המתנדבים ופעילותם למען תושבי העיר. פיתוחה של ההתנדבות ברמלה מקדמת, את העיר, מסייעת לתושביה ומעשירה את מתנדביה. פעילותם המבורכת של המתנדבים מסייעת לנזקקים, יוצרת עיר בריאה עם אקלים חיובי, ערבות הדדית ובה בעת מעשירה ומעצימה את המתנדבים עצמם". התוכנית ברדיו תעסוק בתחום ההתנדבות ובמסגרתו יינתן ביטוי ליוזמות מתנדבים, פעילותם של ארגוני המתנדבים, העמותות, התוכניות ופרויקטים עירוניים בתחום ההתנדבות.        
דובר העירייה ומנהל מרכז התקשורת העירוני רוני ברזלי ומנהל רדיו קול רמלה יקיר גרשוני ציינו, כי ברדיו הקהילתי תוכניות שונות המאפשרות לתושבי העיר לחשוף פעילותם וכי תוכנית זו תעודד התנדבות בכל תחומי החיים למען תושבי רמלה.

מנהלת מחלקת הרווחה אילנה שנבל, ציינה, כי העירייה רואה חשיבות רבה בפעילות המתנדבים בעיר וכי המנגנון העירוני ימשיך לעודד ולקדם את מערך המתנדבים לטובת ילדים, תלמידים, קשישים ובעלי צרכים מיוחדים.                                                    

מנהלת תחום ההתנדבות בעיריית רמלה הילה ירושלמי, הדגישה כי תוכנית הרדיו תאפשר חשיפה נוספת לפעילותם של מתנדבי העיר הרבים שהפכו את ההתנדבות לחלק בלתי נפרד מחייהם והצעידו את רמלה לעיר מובילה בהתנדבות בארץ!                     התוכנית תשודר בכל יום שלישי בשעה 18:30. לפרטים ותיאום ניתן לפנות ליחידת הנתנדבות העירונית בטלפון 08-9771803 ו/או במייל - hilay@ramla.muni.il.
ניתן לפנות לרדיו קול רמלה בטלפון 08-9213999 ו/או במייל ramla106fm@gmail.com.

האזנה נעימה!
לשמיעת קטעי הרדיו לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חזרה
Facebook