רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

נחנך ברמלה סניף של תנועת הנוער ''כנפיים של קרמבו''

מסדר כנפיים לא רק בחיל האוויר

בטקס מרגש שנערך באשכול הפיס ברמלה, נפתח באופן רשמי פעילותו של הסניף המקומי של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", תנועת הנוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים.
מ״מ ראש עיריית רמלה, עו״ד מוטי יצחקי, ברך את 32 החונכים תלמידי העיר ו-13 החניכים על פעילותם החברתית והדגיש, כי רמלה מחבקת באהבה את השונה והמיוחד, מאמינה בנתינה, בהעצמת השונה ובערבות הדדית. עו״ד יצחקי הודה לכל היוזמים ואיחל לחברי התנועה בעיר הצלחה רבה.
סניף רמלה 'כנפיים של קרמבו' נפתח בהצלחה גדולה, תודות להירתמותו של השחקן הרמלאי, עמוס תמם. כזכור, זה קרה בדיוק כשנה מאז שפנה השחקן עמוס תמם לציבור הישראלי, בבקשה לפתוח את הכיס והלב ולהתגייס לטובת מימון פתיחת הסניף לצעירי רמלה. השחקן עמוס תמם, רמלאי גאה, אמר בהתרגשות: "כשפנו אלי להצטרף למשפחת קרמבו, ולהוביל קמפיין לטובת גיוס כספים להקמת סניף חדש ברמלה, לא היססתי לרגע. היה ברור לי שבדיוק כמו שאני וחברי שיחקנו בילדותנו ביחד, במגרשי הכדורגל וניהלנו חיי חברה שמחים ומאושרים כך גם ראוי שיהיה עבור כל ילד. הרי כולנו רוצים חברים, וכרמלאי גאה היה ברור לי שאני אעשה כל שביכולתי על מנת שלילדי רמלה עם צרכים מיוחדים יהיה סניף של התנועה ליד הבית", עוד הוסיף תמם וסיפר:  "פנינו לציבור באמצעות "קמפיין לגיוס המונים", צילמתי סרט עם ילדי התנועה, ותוך חודש ימים בלבד גייסנו 200,000 ₪ מהציבור, שהוכיח נדיבות ורוחב לב. אני שמח שהגענו לרגע שהחלום הפך למציאות וגאה בבני הנוער המקסימים האלה שמובילים שינוי חברתי אמיתי בחברה הישראלית".
במהלך הטקס הוצמדו לחולצות המדים של כל פעילי התנועה, אות כפירׁ(ע"ש כפיר קובי ז"ל), החניך הראשון בתנועה, שהוא סמל החזון הרשמי של התנועה. אחת לשבוע, בכל יום ראשון, מגיעים עשרות בני נוער, חונכים וחניכים במדים, ויוצרים אווירה משפחתית, ביתית, שמחה ואוהבת, והחשוב מכל, אווירה מכילה ומכבדת.
מנכ״לית התנועה אופירה רותם, הודתה לצוות העירוני והעומד בראשו, ראש העיר יואל לביא, על ההתגייסות והתמיכה בפתיחת סניף רמלה. רותם הוסיפה, כי היא מאמינה שסניף רמלה יצמח ויגדל ויהווה מקום חינוכי וערכי שמעצים הן את החונכים והן את החניכים. 
נועם יחזקאל, 17, מרכזת הסניף: "המסע הזה התחיל לפני כמה חודשים, מסע לא פשוט שדרש מאתנו השקעה רבה, המון זמן ואנרגיות. היום, זכינו בפעם הראשונה ליהנות מהפירות שיצרנו בעצמנו! בשיא ההתרגשות ובלי טיפת ציניות אני יכולה לומר שאני גאה להגיד שאני מרכזת את סניף רמלה".          
בשם ההורים ברכה ריקי פרץ אימו של עידן. נכחו מנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן, מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד שרון עמית, הורים, מתנדבים חונכים וחניכים. בהצלחה לכנפיים של קרמבו!

הפעילות בסניף רמלה, מתקיימת בדרות דוד רזיאל 34, בין השעות 17:30-19:00.
 
 
חזרה
Facebook