רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

חילופי יו''ר להתנדבות ברמלה


במסגרת ישיבה שיזמה יחידת ההתנדבות העירונית עם נציגי העמותות וארגוני המתנדבים בעיר, נכנס לתפקידו יו"ר ארגוני המתנדבים החדש בעיר, בני פרג'ון. מ"מ ראש עיריית רמלה עו"ד מוטי יצחקי, איחל הצלחה ליו"ר הנכנס ושיבח את אלפי המתנדבים הפועלים בעיר על עשייה התנדבותית רבה ומגוונת המתקיימת בהובלת יחידת ההתנדבות העירונית

יחידת ההתנדבות העירונית ברמלה הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים, קיימה בשבוע שעבר בספרייה העירונית "בלפר", ישיבת עבודה בהשתתפות נציגים ויו"ר ארגונים ועמותות מתנדבים בעיר. במסגרת הישיבה הוצגה תכנית העבודה של יחידת ההתנדבות לשנת  2016, ובתוך כך, נכנס לתפקידו החדש יו"ר ארגוני מתנדבים, בני פרג'ון. 
מ"מ ראש עיריית רמלה עו"ד מוטי יצחקי, שיבח את אלפי המתנדבים על עשייה התנדבותית רבה ומגוונת המתקיימת בעיר בהובלת יחידת ההתנדבות העירונית ורכזת היחידה הגב' הילה ירושלמי. עו"ד יצחקי הדגיש את החשיבות של הנתינה ללא אגו וענייני כבוד ואיחל הצלחה לבני פרג'ון.
מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים אילנה שנבל, הודתה למערך המתנדבים העשיר והמפואר הפועל בעיר וליחידת ההתנדבות העירונית על פעילותה.
במסגרת הישיבה סקרה ירושלמי, את תכנית העבודה של היחידה לשנת 2016 הכוללת את החזון, התנדבות נגישה לכולם ומטרות אסטרטגיות לקידום ההתנדבות בעיר,  כמו גם כניסת היחידה להתנדבות עירונית לפיילוט של משרד הרווחה לתכנית שילוב בעלי מוגבלויות בהתנדבות בהכשרת ובתמיכת המשרד, לרבות קיומם של אירועי הכשרה והוקרה למתנדבים וכניסת מיזמי התנדבות חדשניים מתוכננים.
ירושלמי הודתה ליו"ר היוצא, עזרא בן משה, על נתינתו ותרומתו בשנת תפקידו ובירכה להצלחה ושיתופי פעולה את פרג'ון לתפקיד היו"ר.

פרג'ון מתנדב ותיק ופעיל בעיר, זוכה מגן שר הרווחה (2014) סקר את משנתו בפני ראשי הארגונים והדגיש את החשיבות הרבה שהוא רואה בשיתוף פעולה מלא בין הארגונים בהובלת יחידת ההתנדבות העירונית שהיא הגורם המקצועי ברשות לתחום, "כולי תקווה לחיבור בין הארגונים ולעשייה משותפת למען הקהילה ברמלה". נכחו ראש צוות עבודה קהילתית בעיריית רמלה אייל קהלני וראשי ארגוני מתנדבים ועמותות.
 
 
חזרה
Facebook