רמלה - קרובה ללב שלך

,

כתבות

ערב חשיפה מרתק להתנדבות ברמלה

כבוד וגאווה להתנדב ברמלה

ערב חשיפה מרתק להתנדבות ברמלה

בפתח חודש החגים: חנוכה, כריסמס ומודל אל נבי קיימה עיריית רמלה באמצעות  יחידת ההתנדבות העירונית ערב מרתק בנושא התנדבות בהשתתפות כ- 150 מתנדבי ותושבי העיר# מ"מ ראש העירייה, עו"ד מוטי יצחקי נשא דברים: התנדבות ונתינה הן זכות גבוהה של בני האדם, מערך ההתנדבות המפואר ברמלה הוא סמל למופת, לנתינה ולאחדות.

עיריית רמלה באמצעות יחידת ההתנדבות העירונית הפועלת במסגרת המחלקה לשירותים חברתיים קיימה ערב חשיפה מרתק בנושא התנדבות בספריה העירונית.
את האירוע גדשו ראשי ארגונים, נציגי עמותות, מתנדבים ותושבים שנחשפו לתחום ההתנדבות ולעשייה ההתנדבותית הענפה המתקיימת בעיר.

מ"מ ראש העירייה, עו"ד מוטי יצחקי בירך את הנוכחים באירוע וציין את הישגי מערך ההתנדבות העירוני, "התנדבות, נתינה וחסד הן מעלות גדולות, ההתנדבות ברמלה ממחישה את החיבור הטבעי כאן בין כל הקהילות ברמלה. עיריית רמלה רואה חשיבות רבה בפעילות מתנדבי העיר ומוקירה את פעילותם".

מנהלת תחום התנדבות - הילה ירושלמי: "הערב הזה נועד להוציא החוצה את פעילות מתנדבי העיר, אני קוראת לכל תושבי העיר להצטרף לפעילות התנדבותית כלשהיא, גם התנדבות חד פעמית לאורך השנה, גם התנדבות בחירום זו התנדבות. תתחילו ותדבקו בחוויה. יום מעשים טובים יתקיים השנה ב- 15.3.16 הזדמנות להצטרף ליום שיא זה.
רגע ללפני חודש החגים, המאפיין כל כך מערך התנדבות מגוון ברמלה מאחלת לכולנו חגים של אור, נתינה ושלום".

הרב יעקב גלויברמן, יו"ר מעצמת החסד "יד ביד" המצוי בשיתוף פעולה הדוק עם עיריית רמלה בירך את המשתתפים והוסיף שלהתנדב ברמלה זו זכות, האחדות כאן בין כל המגזרים מסמלת נתינה טהורה. יישר כח לעוסקים במלאכה.

מר עזרא בן משה, בירך כנציג המתנדבים הודה לעיריית רמלה וליחידת התנדבות עירונית על שיתופי הפעולה לטובת מתנדבי העיר.
בחלקו הראשון של הערב הוצגה פעילותם של כ- 60 ארגונים, עמותות וקבוצות אזרחיות שונות הפועלים בעיר, לרווחת תושביה בתחומי חיים שונים בהם: רווחה, קליטה, חינוך, איכות הסביבה, בריאות הציבור, תיירות, בעלי חיים ועוד.

חלקו השני של הערב כלל הרצאה מרתקת של שניאור כהן- מחבר רב המכר 'המתנה', ספר העוסק בהתנדבות ונתינה כדרך חיים. סיפורו האישי של שניאור כהן, אברך בן 27, הבן  הצעיר במשפחה בת 17 ילדים, על נתינה מהבית, על עזרה לנזקק ועל חיים של דוגמא אישית ונתינה מהלב ריגשו את הקהל עד דמעות.

תודה מקרב לב לצוות המפיק של הערב למתנדבים: כוכי ליבוביץ, נורית צרויה, איריס רושנסקי וסוזי בכר ולצוות הספריה והעומדת בראשו- הגב' דניאלה לבקוביץ.

 

תושבים המעוניינים לקחת חלק בעשייה ההתנדבותית ברמלה מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 08-9771803, או באמצעות המייל: hilay@ramla.muni.il.

 

חזרה
Facebook